Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szój ha nállad van a moci kimegyek megnézem azt a kukábavalót is +persze a jobbost.
Hűtőtakarók? Ja ami két oldalt van kvázi bumeráng alakú műanyag darab? A bal oldali sérült ( leginkább kuka ), a jobbos jó. Bár most nem emlékszem, lehet van rajta karc.
Rém hálás lennék érte, mert a mostani nem tökéletes, és khm túl közeli lakótárs a motor, jobb ha korrektül zár a tank
Sziasztok!
Én is fuchs (10/40 full szint.)olajat tettem a kicsimbe és halkabb lett
Knapet a hűtőtakaróid megvannak még?
Egy próbát megér. 180-ra állítottam a minimálárat.

A héten mindenképpen. Ma akartam átvinni a garázsba, de nem jött össze. Remélem holnap sikerál. Onnantól könnyen hozzáférek, nem kell senkivel egyeztetnem.
Kutyát bizony és a Kawasaki ZZR vagy az olaj.lánspray. kenőanyag topikban leledzik

Fuchs-ot fog ajánlani olajból, és a legjobb hidd el Szuper, minőségi olaj, tud adni szintetikust pályára, és van baráti árú túra változat is.

Én gyakorlatilag mindent tőle viszek (olaj, szűrő, gyertya, akármi más bizbasz) és maximálisan korrekt, és jók az árai!
Szerintem korrekt, de mostanában válság címszóval mindenki mindent a felének a negyedéért vinne, főleg a teszveszen....

A tanksapkát és karimáját a jövő héten le tudnánk bizniszelni?
Bituman, végül is neki estem a hétvégén a gyertyacserének és hála Istennek semmit nem kellett lebontani, csak azt a két kis bizgentyűt a gyertyák közül, hogy oda lehessen férni a két belső gyretyához.

Egyébként kit is mondtál? Kutyát? Melyik fórumon kell őt zaklatni olaj, olajszűrő és levegőszűrő ügyben?
Hali!
300-ért rakták össze karácsonykor ( kicsit olcsóbb volt az euró meg a dollár... ), plusz a szoftverek. Aukción kívül hirdettem 250-ért, de többen is csak nézegették, végül vettek inkább az Auchan-ban...
Fasza gép.. Látom azért értesz hozzá (a periféria eszközök révén)
Szeva Norbi!

Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszik a gép és hogy megoldódott a múltkori kis afférotok :)
Nagyon vigyázz a gépre és magadra is és azonnal cseréld le azokat a szar gumikat róla! :) 6000 fölött a kanyarban azzal te nem fogsz meg egy rollert se ha korrigálni kell.

Amúgy továbbra is várlak msn-en, igaz ritkán szoktam lenni, de felvenni akkor is feltudnálak
Én támogatnálak némi fémért cserébe A gépért mennyit gondolnál teszveszen kívül? (Egyébként a helyedben a megnevezésbe beírnék pár gyártónevet )
Urak! Ha valaki PC vásárláson töri a fejét, nekem van egy eladóm, nagyon pöpec, igazán reklám áron.

Íme a link:
http://www.teszvesz.hu/show_it...

( van hozzá egy csomó szoftver, részletek emailben, telefonon, mindenképpen privátban +36305766662, info@911911.hu )
Én azzal voltam amelyiken a zászló volt. Pont a hotdogos mögött álltunk. A nagy motorparkoló végében.
Láttátok a motorjainkat? 3 db Indian egymás mellett.
Alsóörs jó volt,láttam sok szép zét!Ma:Zirc-Csesznek,az se kutya!
Mecsek a Papuk hegy tetejéről...jó volt
én is voltam alsóörsön nagyon jó volt
Üdv, hölgyek Urak. Üdvözlet az új tagoknak. Most jöttem haza Alsóőrsről. Hulla vagyok.
Norbi!Neked is gratula!
Szintén várunk a ringen pénteken!
Üdv a fórumon!
Gratula a mocihoz
Pénteken Hungaroring Kawa esti motorozás!
Várunk téged is!
Halihó!Bővült tényleg a kör,én is most hoztam el múlt héten a Zéémet.Coro utólag is mégegyszer köszi a segítséget!-norbi---
Még egy nekifutás!
Az "új akksi kuka" volt a helyes megfejtés. (remélem)
Körbemértük a gépet, zárlat nincs, töltés van, viszem vissza az akksit és bízok benne, hogy vége a horrornak!