Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyne menne. Sisakban és vállvédőben...

Ögyébként kezd hiányzani a motrozás. De ha újra rülök akkor én is szuperlotyó párti leszek. Végre. Mondjuk azzal magamtól fogok esni-kelni mert béna vagyok mint a faék...
Utállak Párizs miatt...Embör is ott van?
persze kicsit őrültek, lehet velük beszélgetni, egészen sokat találkozunk személyesen is
Egyé sok PÁRIZSit
És kell oda akkor még egy halmozottan bolond is?
Van helyettük sok sok másik

HOgy vagy Petya? Megy már a 100m olimpiai szintidővel?
gyere csak mindenki bolond ott , de nagyon kedves emberek és mindig kölcsönadják a motorjukat
itt vagyok még mindig Párizsban
az új munkahelyem kiküldött betanulni 3 hétre elég menő környék, de valami bámulatosan sok motoros van itt kawasakit is láttam egy csomót, de ma reggel pont szembejött ez a darab. hazafelé meg itt parkolt a sarkon. gondoltam, megmutatom nektek
Szép... lassan elfogynak innen az emberek...
Mi a pöcsnek?
aug 6-12

átcsapodok barátkozni az endurocross topicba me hogy enduro szett is van a bringához
Kis Huligán
bocs, hogy kinyomtam, de messze vagyok mikor mész Berlinbe elfelejtettem
Srácok...

Úgy néz ki elbiznyákolom a Z-t, visszatérek a gyökereimhez és ujra supermoto-hoz nyúlok. Egy meseszép ktm 525 exc factory-hoz.

Azzal együtt remélem hogy még motorozunk együtt szerpentinen.

Persze bevárlak majd titeket mindig
Ne! besegittek a gyerkocoknek, s igy Szekelyudvarhelyen lessz az elso robogos tali "romaniaban"
Szia hát te meg merre jártál .
itt is láttam rendes motort
MZ 150 -est keresek megvételre.Max 30.000.- ig...
Azt tudom hogy K&N szűrőt elég lett volna tisztítani!
Csak nem tudtam hogy az van benne!Miután ki lett cserélve tájékoztattak róla!De nem érzek semmi különbséget!
A gyertyát én is akartam cserélni de arra kellett volna várnom még!
Így hát majd 30e km-nél!
Jól beszélsz szintén piros kolléga
nemrég csináltattam én is vétel után nagyszervízt mivel 25e km volt a gépben szoval :
A gyertyát 25e km után ha már ugyis szét van szedve akkor illik cserélni ! ha kétpólusú gyertya volt benne -- akkor az még a gyári . Nem muszály ugyanolyan 2polusút rakni bele mert az nagyon drága. én hagyományos egypousút raktam bele a szervízben ezt ajánlották NGK -t persze .
Olajat érdemes vinni ...szervizek azon húzzák le az embert . majdnem dupla áron adják. egy olajboltban fele áron megvenni
k&n-t elég lett volna tisztítani nem kellet volna kicserélni Nekem is az van benne....
13.án siófokra ? ennyi erővel már átjöhettek alsóörsre ! 13. án lesz a nagy felvonulás ....
Még tervezés alatt..Múltkor beszoptuk a barcsi utat hááát, erős behatás volt a jó szomszédi betonhoz képest...

Ami a fejemben van az Pécs-Drávaszabolcs-Nasice-Pozega-Pakrac-Daruvar-Slatin
a- Donji Mihojlac- Pécs köröcske 319 km alsó hangon, de többen ajánlották a Papuk hegységet, ezért megnézném
Szép napot Mindenkinek!
Tegnap volt a moci 24 000km-s szervízen!
A gyertyákat nem cseréltettem ki,azt majd legközelebb!
A légszűrőt viszont kicseréltettem!
Vettem bele új Hiflo szűrőt!Mint utólag kiderült egy K&N szűrő volt a mociban!
Bituman merre mentek a szomszédokhoz?
Ha jól láttam a kicsi szervízkönyve 24 000-re írta a gyertyák meg folyadékok cseréjét. Elviszem szervizbe játszódjanak vele ők szépen, persze a gyertyákat én viszem