Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A közel jövőben én ístervezek arrafelé utat1 2napra de én kícsít messzeb megyek.
Bodrogkeresztur PETRÍ panzío. olcso nagyonjo ísmerösöm Tokaj5km van.HA kel valamíben seggítek,Sárospatakon laktam sokáíg.Tudok másfele ís panzíót.
mennyire a környékén tudok Mikókázán
Sziasztok nem tud valaki tokaj vagy környékén olcsó szálást 4 napra kéne.
Szóval megnyugodtam akkor nem vagyok elfogult észrevehetően van pl a szellőzőknek funkciója míg más sisakon csak dísz használd egészséggel balesetmentest.....
Köszi ma beszéltem egy emberkével aki bevállalta hogy összehoz egyet rozsdamentes anyagból,no majd meglátjuk ha nem tetszene kereslek előre is köszi ha tudnál valakit a MICRON-omra szólj már légyszi
http://www.sportmotor.hu/motor...

Akit érdekel több kép, akkor itt van még...
okés, akkor ott tali
tudom h beruháztál Propi mondta h megvetted
nekem gyári tartóm van ebayről való, de én innen vettem még anno a fórumról egy sráctól
ebayen még szoktam látni belőle, esetleg ha érdekel lindet mutathatok
mentem benne egy karikát kb 80km-t, de az AGV GP1hez képest ez egy álom jó döntés volt
szélzaj szinte nulla, az zavar egy kicsit h a motor hangját is alig hallani ezé el is kell vágni rövidebbre a dobot h legyen hangja
az, az
persze, hogy lehet
bárki aki arra jár, vagy nem de oda jön hajrá
gondolom eszünk valamit, és indulunk
FIGU
ez a szigetszentmiklósi meki lesz? lehet csatlakoznék
Tolunk egy hamburgert és már toljuk is a bringákat.
nekem OK, ott leszek
Ja, az jó lesz. Ott lesz a kollégám is a Z1000-el, meg talán Tamás is a Z750-el. 4-kor?
Hali Petya!
tegnap hívtalak
számod a régi
FIGU
Hali mindenki!
Robi Mekinél találkozunk holnap ?
FIGU
Helló Robis!

Tudom, hogy Te is szemezel ezzel a kipufogóval. Még januárban beszéltük, hogy együtt kellene rendelni. Bocsi, de nem tudtam tovább várni.
Sajnos holnap nem tudok kimenni a ringre, mert vidékre kell mennem a szüleimhez. Majd máskor bepótoljuk.
Köszi pilyu. A többi nagy márkához képest nem olyan vészes,de annál álatabb! Gratu!
Ez egy brutál kipuffogó. Én is ezzel szemezek. Holnap jössz a ringre, hogy meghallgassuk?
Köszi,meg is rendelem sztem.
Hali Freeman18!

A gombákat a Danger Bikesben vettem. A pár 13.900,- Ft. Többféle színben kapható
Hali fefesrx!

Olaszoktól rendeltem. 360 € + 25 a szállítás. Átszámítva nekem összesen 115 ezer forintban volt. Nem kevés, de szerintem megéri.Itt meg tudod nézni.
A bukógombákat mennyiért és hol vetted?
Amúgy szép kipuff.
Hali.mennyibe fályt a kipuff?