Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mizu,hogy vagy meló,mocizás.stb mi pénteken felmentünk Arlóra,hogy ott töltjük a pünkösdi hosszú hétvégét . de olyan fos volt az idő ,hogy tegnap hazajöttünk bőrig is áztunk 170 kilométeren keresztül vert minket
De jó, hogy ezeken lassan 20 éve túl vagyok. . Visszaemlékezve, vizsga előtt mindíg megfogadtam, hogy ha sikerül, akkor nagyon fogok tanulni. De nem mindíg sikerült.
Szeva!
Én sem akarok kilógni: holnap és pénteken egy-egy kollokvium.
Szijjaaaaaa!
Jó reggelt
ELADÓ......!
Szia!
Szia!
mindjárt küldöm, ami nekem van az jó lesz neked is
mármint szervízkönyv
sok sikert!
Ha új Z-hez kell, akkor találsz a fórumunkon linket a komplett szervízkönyvhöz. Ha régihez, akkor nem tudom.
de jó akkor nem csak én szopok kedden szigorlattal
Sziasztok!
Régen fórumoztam itt, jó látni hogy sok régi arc aktív még.
Perpill szigorlat lesz holnap és nem hat a 30mg altató a kurva életbe. Szal bocs ha nem témába illö a hozzászólásom.Hogy a p"csába bírtam belépni?

Üdv mindenkinek!
suzuki swift kárpitpatent.de vigyázz:2 féle méret van átmérőben.az egyik nagy.
Hi! Ha valaki tud küldjön nekem Z750-es kapcsolási rajzot, angliába jöttem ki vele 1 hónapja semmi baj nem volt vele eddig -2004-es- , most meg elindítani sem tudom valoszínü a generátorom lesz a rossz, ha valakinek van ötlete irjon!
Köszi! foldesd@freemail.hu
hú nagyon köszi a frofi patent kezelési tanácsadást most már menni fog nekem is
Bárdinál tuti van én ott vettem
A patentet kiszedni úgy kell hogy a közepét be kell nyomni 1-2 mm-re hallani is ahogy kipattan és akkor ki tudod húzni magát a komplett patentet.
Ha kiszedted, akkor a közepén lévő tüskét amit kiszedéskor benyomtál kihúzod és a patent visszahelyezése után visszanyomod és be is pattan szépen.

Autósboltban tudsz venni, a suzuki gyári kárpit patentje megegyezik vele, és ezt párszáz Ft-ból megúszod, és nem kell horribilis árat fizetned érte mintha kawa kereskedésben rendelnéd
köszi. akkor ezekszerint nem reménytelen a beszerzése ... kedden le is csekkolok 1-2 autós boltot hátha ...
a kiszedést ugy oldottam meg / az elsőnek alányultam késsel és letéptem a fejét :( / aztán a többi ugy jött le könnyen hogy a csavar közepét visszanyomtam egy pár milit aztán már ki is jött .
Én autósboltban vettem u.olyan műanyag patenteket. Az árára pontosan már nem emlékszem, de nem volt nagy összeg. 2-300 Ft körül volt a garnitúra (lecseréltem az összeset).
igen azthiszem értem :D köszi . majd összerakásnál kiderül :D
Hali!
Venni sajna nem tudom, talán Kawánál!
Ki venni úgy hogy a közepét kihúzod /aminek csavar szerű feje van/
utána könnyen kijön a benn maradt része,
mert a közepe feszíti szét mintha tipli lenne.
remélem elég érthető
vissza pedig fordítva, bedugod a tipli szerű részét,
amikor fasza minden bedugod a közepét és pöpec
FIGU
A hátsó idomot tartó müanyag szegecseket hogyankell visszarakni a helyére ? van valakinek ezzel tapasztalata ? én még ilyen megoldással nem találkoztam . egyet el is törtem már szoval aki tudja h honnan lehet ilyen szegecset szerezni venni az szoljon !
halo Gyapi

nagyon tuti
FIGU
Hú aki tervezte a régi z faridomját, az ma csuklott egész délután...másfél órába telt felrakni a Givi karokat....Azok a műanyag bolhák...kritikán aluliak...
Igen, egy sablon segítségével, airbrush festőpisztollyal felfestette az alapot. Most jon a Monster széleinek meghúzása és a jel sárga árnyalása. Fog az menni gyapi, csak bátran.
gyapi, ehez homály vagyok, de most mit csináltál?
azt a zöld jelet te festetted?