Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi akadálya, de legkorábban csütörtökön jó nekem. 20/9 399 477, ezen megtalálsz, szerdát kivéve. én még - remélem már nem sokáig - munka nélkül vagyok, uh szinte bármikor jó.
csütörtökön megbeszéljük, ha neked is megfelel
Élőben szeretném, hogy kényelmesebb-e mint a gyári.
Neked hol, mikor lenne jó?
Én mindenképp élőben szeretném
Hellooooo
azt nem tudom, hogy magasabb-e és mivel én már így vettem (pazzaz, vagy mi a szösz a neve - krosszkormány), az árát sem tudom megmondani annak semmi akadálya, hogy megnézd
élőben, vagy képen szeretnéd
Borsó merre vagy?
Élsz még?
Állítólag magassabb kormányod van mint a gyári,milyen márka?
Mennyi volt?Esetleg megnézhetném?
Sziasztok!
Olajcsere előtt állok,tudom volt már téma valamikor,de mikor?
Valaki meg tudná mondani,hogy visszakeresek rá?
Motult szeretnék csak 10W/40 vagy 20W-40 legyen?
Thx!

Sajna nekünk nem volt lehetőségünk a multkorában felmászni a csúcsra, de mindenképp elmegyünk majd mégegyszer és megnézzük magunknak ezt a gyönyörű kilátást...
Sziasztok!
Ne Torockon majus elsejeztem
Ma is kaptam tőle egy kis jóságot, gurultam egy rövidet, kicsit csúszott a kanyarban, de remek volt.
Valamelyikben tuti volt olyan, hogy asszem Hornet, Fazer, meg tán Triumph-al volt összehasonlítva, és ott eléggé sokat írtak. Mindegyik tulajdonságáról, végén pedig értékelés.
Végül a lényege az volt, hogy ezért az árért csak a Kawa tudott ennyi LE-t és köbcentit, meg jóságot adni.
Részben igazad van, egy rövid bemutatót csináltak, semmi több. Ez nem igazi teszt.
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/menetproba_ka
wasaki_z_1000_es_z_750
Hogyne készült volna, a Motor Revü, valamint a Superbike magazin is írt róla. Asszem kategórián belüli összehasonlító teszt is volt.
köszi akkor keresek külföldit
Sajnos itthon nem készült teszt az új Z-ről.
Hol olvashatok tesztet a legújabb Z750-ről? Hátha van nektek valami, mert google-ban nem találtam semmit!
Sziasztok valaki ráismer ezekre kunmadarason voltak
Akkor te hívtál. Éppen orvosnál voltunk, a telefon meg otthon maradt. Azért remélem hamarosan gurulunk egyet.
Látom Köszi!
A Cita második vidionál is rajtavagyunk 00:32-35 ig utánunk Gyapi és Tozsó is feltünik no meg persz Bálint barátom a Z1000-el
1 kerék 2 person nagyon jó
Az Osztyapenkónál leváltunk a Citásokról és Velencén bedobtunk 1 lángost(Tozsó kicsit elkeveredet ,de Velencére leért)
Azért a telefont felvehetted volna
Jobbulást a Gyerkőcnek!
Akár én is lehettem...
Meg lettél örökítve.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Sajnos a fiam belázasodott, ezért maradnom kellett.
Remélem most már sikerül
És ilyen oldalról. keresek majd egy linket h is lehet a legjobban felrakni...
Tudom, hogy más az 1000 kialakítása. Van rengeteg 750-es amire rácuppantották az 1000-es plexijét. Sajna fúrni kell a fejidomot úgyhogy még gondolkozom rajta. Hasonlóan kell felrakni mint az Ermaxot. Amúgy nekem nem a szélvédelem miatt kell, azzal nincs proléma Vannak páran akik cserélik a nagy huzat miatt és elpasszolják a mini plexit ezekre kellene rámozdulni
Az 1000-es plexije nem lesz jó rá, mert azon más a műszerfal burkolat (nincs) a plexi a burkolat. Vegyél Puig-ot vagy Barracudat.
Ha valaki meg Torockon majus elsejezik, akkor ott talalkozunk