Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Ha a kicsiZ ülése jó a nagyra akkor én tudok addig neked kölcsönadni két szinte hibátlan ülést. A balesetben lerepült, apró szakadás van a hátsón, az elsőn semmi sérülés, csak a segéd váz deformálódott, és nem lehet visszatenni a helyére. Ott van dobozban.
Köszi. Utánanézek. Többre gondoltam, de annak csak örülök, ha tényleg ennyi.
7-8 ezer kawa szalonban
Sziasztok!

Tud e valaki abban segíteni, hogy honnan tudnék, és mennyiért venni 2008-as Z750-hez gyújtás jeladó fedelet (ha jól tudom ez a pontos neve).
Segítséget előre is köszönöm.
Nekem a tulaj azt ígérte,ha vasárnap este beadom az ülést, akkor péntek délután elhozhatom a kész cuccot. Addig úgyis dolgozom.
Sziasztok. Új tag vagyok és olvasgatom a problémát a 25Kw-os motorról. Nekem is volt ilyen a motoron, de azt gyárilag csinálták meg és nekem akkor azt mondták a kereskedésben, hogy ezt csak az új motoroknál lehet megcsinálni. Haverom használt Z750-esét nem lehetett megcsinálni.
Dr. Propuls fojtásügyi szakértő .
Hello,
ebay-en ki lehet fogni egy-egy jó árban levőt, de ahhoz idő kell...

Szia Robi!
Milyen árban dolgoznak ők?
Köszi, azért még alszom rá néhányat. Ami nem tetszik, hogy addig nincs motor. Üdv
Bivaly www.tommot.hu láttam az üléseit, nagyon odavágnak.
A gyári vázra építik tá az újat, olyan színben és hímzéssel, ahogy Te akarod, és baromi kényelmesek. Ki is tudtam próbálni. És nem Bagster árban. 5-8 ap alatt megvan.
Propi te vagy az isten
hi
igen, igen ezt ajánlottam én is
FIGU
Üdv. Arider!
Tekintsd meg az itteni hozzászólásaim... remélem választ találsz kérdéseidre.
"A" Korl. jogsival nagymocit?
Kawasaki Z1000 / Z750
Igen, azt gondoltam, hogy 1: nem lesz olcsó, 2: macerás lesz mivel nem az enyém...a tanácsoddal egyetértek, hogy kisebben jókezdeni, csak most nincsen rá oénz, és olyan jól jött hogy itt van ez a moci, dehát akor még várni fog egy darabig a popomra(max a garázsban álló helyzetben:D) Egyébként csak még 1 kérdés hogy okosodjak...ez a 25kW ez mit is jelent egy Z750-esnél? a műszaki adatoknál nem írja a különbséget, csak annyit hogy ez a modell 25-ös verzióban is kapható, pont. Ez azt jelenti hogy ők gyárilag lefojtják és ha te szaki vagy ezt le tudod "szedni"? meg akkor gyakorlatban van egy 750-es gépállat a lábad között de korán se megy úgy ahogyan egy 750-es?(remélem senki se kaparja a falat a kérdéseimtől, igazából még csak csendes érdeklődő vagyok)

Arider
Üdv Arider és mindenki!
Lapozz vissza pár hónapot elég részletesen kiveséztük már a kérdést.
De röviden az a helyzet, a tulaj tudja intézni és nem olcsó ha mindent összeszámolsz .
Viszont azt tanácsolom kezdj egy kicsit kisebb géppel /pl: 250 enduró/
amivel igazán jól megtanulhatsz motorozni ez jól jöhet egy nagyobb gépen később
tudom, tudom duma, duma, de inkább tanács
sajnos pár hete temettük egyik motoros cimbim feleségét, aki szintén motorozott és a saját motorján halt meg,
NEM ő volt a hibás,
és NEM kezdő volt
a 25 év alatt sajnos nem először történt meg!
FIGU
Eeelsehiszem, hogy ilyen megtörténhet...
Az a baj, hogy egyszer úgyis hazatalál az az elveszett bárány...
Szerencsés és mégis szar helyzetben vagy, mert ahhoz hogy lefolytsd új műszaki kell, amihez meg adásvételi.
Vagyis neked kell a tulajnak lenned ahhoz, hogy ezt meg tudd oldani - szerintem.
Én körbetelefonálnám az atyaúristent is, hogy mit lehet ezzel kezdeni, de hátha van itt is valami hozzáértő csóka.
Nameg bepróbálkoznék más fórumokon is, hogy van e valakinek hasonló tapasztalata...
A legjobb megoldás mégis abban rejlik szerintem, hogy szépen kivárod ezt az egy évet....
Sziasztok,

Friss tag vagyok a fórumon és lenne egy kérdésem hozzátok, örülnék a mihamarabbi válasznak, akár itt akár e-mailen (azt gyakrabban látogatom) A szitu a következő, 20 éves vagyok, most teszem a az A korl. jogsit mert nem vagyok 21 még. És a garázsban áll egy Kawa Z750 még valami olyan ismerős hagyta itt ránk porosodni 2005-ben aki akit azóta elnyelt a fölt(gondolom mindenki ilyet kíván magának:D) az A korl jogsival ugye azt nem vezethetem mert 77+- kW-os és nem 25...viszont Kawa Z750-es van 25kW-osban is...a megoldás az lenne ha vennék egy olyat akkor nuku probléma, de ezt nem akarom ha már ez a gép ott pihen a garázsban. Kérdésem, hogy le lehet fojtani a motort vagy a mit hogy 25kW-os legyen? Olvastam azt a topicot is ahol a rendőr átveréséről van szó, de semmi értelmeset nem olvastam, ami nekem hasznos lenne ebben a kérdésben nincs semmilyen okmányirodás puszihaverom aki átírná nekem, meghát ha le lehet fojtani még jó is lenne, legalább nem megyek neki az első fának, úgy hallottam ez a modell nagyonis szuperül megy. Ha van lehetőség megbuherálni a motort akkor azt kérlek írjátok meg, mert nagyon akarom ezt a mocit, de így "nagy" állapotban nem is merem, meg nem is vezethetem.

Minden értékelhető választ előre is köszönök!

Üdv,

Arider
fémfékcső ugrik rá szal átmeneti :)
Hello, holnap újra nekifutok, mert ma nem fért bele elmennem a tervek és a megbeszélétek ellenére...
engemengem
fasza lett
Basi
majd beolvas ugyis vagy ha felakarod vele venni a kontaktot keresd a zx9 topikban
Nem rövid egy kicsit az a fékcső? Egyébként nagyon szép lett!
Ha valakit érdekel ez a frissen narancsra fényezett gyári hátsó sárvédő akkor szóljon
Hali!

Ki is az a móri betyár, aki tud nekem színre fújni?
Vigyázz mert csak hitel átvállalással.