Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok!

Gratula bajnok, akkor ünnepelünk? Mikor, hol, előtte motrozás? Össze kéne rántani a csapatot végre egy tiramisura valahol, zserintem még a Tomnál mindig ott van a Borsó tiramisus jénai edénykéje, azt ugye üresen nem illik vissza szolgáltatni.
SimaLibaaaaaa
Sima liba!

Azé ha nagyon híres leszel majd, lehetek a sofőröd?
Kvalifikáltam magam a VB-re

Augusztus 6-12..Berlin
Ennyi...

2009-ben Flair bartending magyar bajnok.

Urbán Roland...csucsu

juheeeeejjjjj
Aki motort, motoros cuccot akar venni, most ( mondom MOST! ) haladjon el a csikibegébe. Végkiárusítás van...
Helyileg merre vagy? Ára? Holnap délután vagy jövőhéten csütörtökön beugranék érte ha van jelenleg.
hali

nálam szokott lenni ha gondolod. számom az adatlapon.
Sziasztok!
2007es Z750-re kellene nekem bukógomba. Vki esetleg tud eladót? Vagy boltot, ahol biztos van, de link is jöhet.

köszi
Árat nekem nem mondott. Ennyiért valóban nem kell. Akkor inkább rendelek az olaszoktól vagy a Bagstertől.
csak azt hiszem zöld, nekem narancs kell, vagy semleges szín.
Van egy Z-kre való Bagster az aprókban, ha minden igaz Kingmidas hirdeti
Robis: neked ilyen ülésed van? Felhívtam. Alapár 60E, zselészerű habbal +10E, hímzésenként +10E (gondolom szavanként). Ez majdnem Bagster ár. 30 körüli összegre számítottam. Ráadásul nem lesz gyári ülésed többet. Hát nem tudom. Ennyit nem ér nekem.
Szia! Előre is köszi. Akkor megkérdezem mennyibe kerül az ülés.
Részvétem. Ezért kell úgy kimenni az utakra, mintha csatába mennél. Védjük ki más és a saját hülyeségünket is.
Nyugodj bÉkÉben peti!
A motor ami az élete volt,vette el az életét.
Valóban jobban tennéd ha egy kisebb mocival kezdenél,hidd el jobban meglehet azzal tanulni.Ez az én véleményem.A lényeg:jól,biztonságosan motorozni.A Z750 avatatlan kezekben fegyver,kell hozzá bizonyos fokú tapasztalat. MÁS:motorostársunk,kedvenc benzinkutasunk AGÁRDI PÉTER temetése ma14.30-kor lesz a zagyvapálfalvai alsó temetöben.ÉLT 35 ÉVET.
Ez a legszebb, amikor próbakrörön taknyol vele valaki.
Sajnálom... Akkor szerencsére megúszta karcolásokkal.
A dekli elrepedt?
Ha drágább lenne az új darab akkor szerintem ez simán javítható...
Szeva TeeBee!
Sajnos tényleg feküdt a gép. Egy ismerősöm elcsúszott vele. Jobb oldalán csúszott, de a képen látható dekli ami a legjobban sérült. A többi csak karcolások. Fényezéssel orvosolható.
sziasztok ma bemérettem a kipufogót 4000-es fordulaton 98db 6000 fordulat 102db

Hát veled meg mi történt jó ember?
Sikerült megfektetni a gépet? :S