Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Balesetmenteset hozzá!
Baszod..el sem hiszem hogy mennyi gyökér van!
Az a baj, hogy le van még fojtva a motor, nem akarnám így vissza tartani az embereket. Bár azt mondták h 130-at megy így is.
Gumit cserélni még nem szeretnék, így is eleget kötöttünk rá
A szerelő srác most nem volt bent, majd az 1000-es szervíznél megnézem.
Viszont volt bent 2 törött ninja
Köszi a Gratokat
Tegnap átesett a Z a tűzkeresztségen. Pirosnál előremenve a jobb oldali kocsisorból kinyitotta az ajtaját egy faszi én meg stoppiztam egyet, mert a fékkar akadt az ajtóba. Nem estem el, de a dőléstől megkarcoltam a bal oldali kocsisorban lévő autót. -10000 lett. Az ajtósnak nem okoztam kárt. Az egy gennyláda volt. Kedvem lett volna megverni. Váci úti sztori. Minden ok. Mivel hivatalosan nem lehet előremenni, ezért kár azt firtatni, hogy pirosnál ő kiszállhat-e csakúgy. Eeee van.
Gratula nagyon szép!
Hát igen a zőld az zőld Aztán vigyázz rá és természetesen magadra is!Mikor látjuk élőben
Gratulálok druszám !szerintem ütös ez a szinösszeállitás .nyomni bele a kilométereket,bizom benne nemsokára azt olvasom itt töled hogy: milyen gumit vegyek mert a gyárinak már vége .Megvan még cegléden szerelösrác akinek full tuning zzr 1100asa van? 6ezres szervizem ö csinálta.
Nagyon Zsír! Gratulálok hozzá!
sok,sok balesetmentes kilometert Neked!
köszi
széééép, nagyon tetszik a tank így
gratula
Na, sikerült hazahozni a gépet.
Tettem bele 150km-ert.
Hát ez vicces volt. Na nem az, ahogy a szegény srác elperecelt. Jól levadásztak a motoros rendőrök.
Semmi gond. Én szégyellném magam, ha eme videó láttán kérdeztem volna.
Halli! Jól van na! Nem tudtam! Ezek szerint több verzióban lement...
Ácsi! Megismertelek volna, ha én nem egy olyan verziót látok, ahol csak háturól veszi a kamera, ahogy félreállsz. M1-en volt. Ha ezt látom nem kérdezek hülyeséget. Üdv
Váááá! megtaláltam! Nagyon ciki! Bevágták a legidétlenebb mondatm....

http://www.dunatv.hu/musor/vid...
Melyik adón ment?
Bull! Sértésnek veszem, hogy nem ismertél fel! :D Vicces volt a szitú, kb.15 kamerás előtt, valami hülyeséget dadogtam, a "jó" motorosokról, mag a "rossz" motorosokról!
Szasztok!
Az elso telo olajanak 10w20ast ir a robbantott rajz.
Ki milyent toltott bele?
Esetleg mas jobb volnae?
hello, Kicsit morbid megjegyzés volt...
Ha gondolod gumi témában tudok segíteni kontakt az adatlapomon
Ilyesmi. Sorozatban gyártja egy olasz cég, de nem találom a linket.