Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Mennyibe is kerül egy bagster ülés 2007-es Z1000-re? Hol olcsóbb?
Ebay?, Külföldről?, Hazai forgalmazótól?, Gyári ülés átalakítás maszek módra?
Kiskunlacházára,gyorsulásira.Meg Soltra és Kecskemétre.Meg ugye inni is!
Nah ma csereltem teloszimeringet es gumit a Narancson
jaja Móri betyár

A probléma csak a távolsággal van.
Biztosan talál 300km-nél közelebb is korrekt fényezőt...
Ott van pl. Basi, most jutott az eszembe, ő azon a környéken lakik.
Bécit tudom ajánlani én is
Merre tartottatok úgy felcuccolva?
Ha motorral vagyok akkor én is Tibihez szoktam vinni éjszakára
Engem előztél meg.
Most meg Fekete Tibi közös barátunknál a Z1000.

Üdv..

Ne menjetek a 4-esre másnaposan,12 liter whiskey-vel!
rövid tartalmas válasz köszönöm de most rohangáljak egy villával a kezemben a főtéren? köszi!
Egyetértek TeeBee!
Nem is ajánlottam őket senkinek!
És nem is fogom úgy érzem!
Béci barátom olyan 7 forintra mondja, ennyiért vállalná el a hasidomot persze festék nélkül... az + 2-3ezer Ft.
Lassan ott tart a dolog, hogy nem is olyan rossz a Csaba által ajánlott 12 pénzes ár.
Hát igen jó lenne árban a földön maradni, drága hobbi..
Csak ne a Roli fényezőjéhez vidd...
Nem a mi pénztárcánkhoz szabja az árait...
Hali!

Úgy néz ki befinanszírozok én is egy hasidomra. Szükségem lenne vkire aki le tudja nekem fújni feketére. Tudtok segíteni? Székesfehérvár és környéke lenne az igazi..
sajnalom
Jó az a gyári futó, csak nem kell a határait keresgetni.
2007 ben jött ki egy kicsitvel jobb (fordított) első futóművel de attól sem kell csodát várni

ha jót akarsz akkor zx6 -zx10 futó kell bele
Ok, holnap hazafele megbeszélek egy időpontot, aztán írok.
Nagyon szépen köszönöm. Csak arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e foglalkozni vele. Mert képen szép meg jó meg minden, de azért a valóságban lehet, hogy nem olyan pöpec. Egyszer már befürödtem így, hogy telefonban szalonállapot volt még a motor, amikor megnéztem, akkor meg majdnem elsírtam magam.
Szia!
Meg tudom neked nézni valamelyik nap. Azzal a feltétellel, hogy mivel a Te bringád lesz Neked kell dönteni, a véleményezésre garanciát nem vállalok...
Sziasztok!
Egy óriási szívességet szeretnék kérni a budapesti fórumozóktól. Esetleg ha valakinek lenne szabad fél órája, amivel nem tud mit kezdeni, akkor szemügyre vehetne egy Z750-et Bp-n. Nem szeretnék 220km-t menni oda + ugyanennyit vissza potyára, ha esetleg nem megfelelő a gép esztétikailag vagy műszakilag. Ő lenne az: http://www.hasznaltauto.hu/2830703_kawasaki_z750_2007
E
lőre is köszönöm
hopsz! Z750-ről van szó
Sziasztok! innen vagyok a szomszédból (zzr). megtudnátok mondani, hogy 2004-től kezdve melyik évjáratnál volt futóműfrissítés? vagy az is jó, hogy melyik évjáratnak már nem olyan amerikais a rugózása
sajnos nekem az időpont nem jó, épp akkor van a betakarítási szezon és olyankor örülök ha épp aludni tudok