Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van egy eladó gyári rendszámtábla tartóm ha valakit érdekel hívjon megegyezünk tel:06 30 55 98 980
2003as z1000 101 foknal, es 104tol mar fordul is vissza......
Ha üzemi hőről 4-5 percnél tovább járatod egyhelyben, megtudod.
Amúgy asszem pontosan 100 °C.
Amikor a jeladó utasítja.
2008-as z750-en nem tudjÁtok mikor kapcsol a venti
Na az a fasza!
Aha, ugyanilyen. Persze jobb felnivel. Nyáron végére meg lesz szerintem.
Köszi
Életnagyságban?
De akkor zöld-fekete legyen az is .
Ki ment 10 perce a 4esen Pest irányába egy piros Z-vel Fegyverneknél találkoztunk a kereszteződésben
Minden esetre azt tudnod kell, hogy külföldön, most a bevándorlók helyzete és munkaszerzési esélye nagyon alacsony. Az első akit elkülenek, az a bevándorló. A felvételnél a bevándorló az utolsó. Kivéve, ha kivételesen tehetséges vagy és ismernek. Hidd el tudom, végig mentem ezeken a dolgokon. Én ráadásul rendelkezem letelepedési engedéllyel, nem illegális voltam. Én nem másoktól hallottam, hanem saját magam tapasztaltam. Ráadásul amikor megéltem ezeket, jobb helyzetben volt az USA gazdasága, mint most. És nem csak egy helyen, hanem New York és Arizona államban is. De bízzunk bene, hogy nektek sikerül valahol külföldön boldogulni, vagy itthon.
Fasza!
De ha már zöld-fekete akkor nekem ez ( nemsokára életnagyságban is ):

1969 Dodge Charger
A gyerekeknek itt semmilyen perspektíva nincs. Úgyhogy ennél minden jobb. Amúgy meg azt hiszem nekik az a legfontosabb, hogy a család együtt legyen. Sokkal jobban és könnyebben alkalmazkodnak mint mi vén csontok.
Amerika egyébként sem vonz. De én is beszélek többekkel akik kint vannak, és hát nem egészen ezt mesélik. Mármint azt a rettenetes visszaesést. Plusz az sem mindegy, hogy honnan indulsz a visszaesésben. Ha 100-ból veszít valaki 30-at akkor 70-nél fog állni. Mi itt viszont 0-ról indulunk, és az sem biztos, hogy 30 lesz a visszaesés...
És ez jó a gyerekeknek is? Én most már mindent hozzájuk igazítok. Most beszéltem anyuval, nagyon nagy a gáz náluk Arizona-ban. Szinte keményebb a visszaesés mint nálunk. Ő vállalkozó, de azt mondja, hogy rettenetesen visszaesett a bevétele. Szóval az biztos, hogy az USA már nem pálya. Új-Zéland szinte lehetetlen, Ausztrália lehet még egy jó célpont, de az sem könnyű.
Nem ennyire súlyos. Bérelni akarok, hogy ne legyünk "röghöz kötve". A mozduláshoz sokminden kell majd.
Ja látom, tényleg a tiéd. Tényleg ennyire súlyos a helyzet? Hová költözöl?
Szép lakás, csak ugye szocpol, csak új építésű lakásra (amire még nem kértek lakhatási engedélyt) kérhető. Elméletileg csak fél-szocpol kérhető rá, ha még van ilyen.
Csak nem a tiétek?
Hőgyek, urrak!
Ha esetleg valaki lakás vásárláson gondolkozik, tudok egy remek lakást eladót. Most még van ugye szocpol...
http://www.expressz.hu/ingatla...
Mar, mar kellemetlenul kellemes nyuszijaras!
picsába,egyenes útnak értelme nincs motorral. mai(déltöl-19óráig),csak azt élveztem mikor kanyarogott
Nos ma ebéd után fordultam egy kellemes 170 kilométeres karikát. Hazafelé végig az M0-án. Azért érzem, hogy hosszú volt a tél. De nagyon kellemes volt. Elő kell vennem a nyári kabátot, mert nagyon melegem volt. Jó volt hasítani az utat. 140 fölött már nem hallok semmit a motorból. Kell a sportcső, csak most nincs rá pénz. Láttam sajnos balesetet is a Szentendrei úton. Egy Vstrom és egy autó volt a két szenvedő, de a motoros srácok rendben voltak. És már rendőr is volt ott. Vigyázzon mindenki, még nem az igazi a reakcióidő, de majd belejövünk.
volt ilyen terv de nem vezették be
Hali Koma!
Én úgy tudom, hogy már előre lehet menni pirosnál,
ha nincs záróvonal
asszem akkor változott amikor a zérótoleranciát bevezették.
de nem 100%-lék, ha tévedek bocs!
minden esetre ilyenkor nálam a tükör törik
FIGU
Köszi.
Best bike ever! Üdv a klubban