Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendben, az egy dolog, h utánam jössz, de utol érsz e
Helló Béla
Na hogy alakul a létszám
Szia!
Hat te nem adtad el a tiedet
Hát igazából én akarom becserélni az ő motorját, de úgy tűnik rábeszélhető.... Illetve lassan már nem lebeszélhető...
Herr Csutka?
Azt hallom bigicseke csődeljárás alatt, nakedmotors mint szerviz szimpi, kereskedés részéről nem tudok semmit. Szerintem érdemes, bár nyűgös, vidéken futni köröket.
Esetleg van valakinek tuti tippje, melyik Kawa kereskedésnél lehet a legkorrektebben motort csere-berélni?
értem, meg lesz. köszi
Hello!
Próbáld meg tényleg kideríteni, hogy kb mire használta azt a km-t. Hát ez nem egyszerű, de hasznos lehet. Mert 5e km Budapesten százszor rosszabb, mint 25e km laza túrázás. Marha sok km-t lehet néhány hosszabb túrával begyűjteni, és mégis jobb állapotban lehet a járgány mint egy "munkábajárós". És alaposan nézd meg, hol karcos, mi volt cserélve.
lesz rá alkalmad neaggodj csak fontos! vidd mindenhova magaddal, és tuti hogy utánadmegyek egyszer, anélkül hogy tudnál rola
Hajcsatt? Hát furcsa egy ízlésed van.
szasz annyuk
már ideje h idetoltad a kis pofid
még a csatod mindig nálam van, majd igyekszem már eljutatni
köszönöm mindenkinek a segítségét!
megnéztem a szervizkönyvet, 6ezer.
oksa, köszönöm
6 vagy 8ezer, fejböl nemtudom.
oksa köszönöm.
annnyit még elmondanátok h a szervizelés hány km enként van?
nem fog szétesni én 24ezerrel vettem az enyémet. gondozni kell, és szolgál sokáig
ja és mellesleg, üdv rég nem látott Zéseim , és Janika . lassan már azt se tudjátok ki vagyok.
Lenne pár eladó cuccom, akit érdekel...
- van egy Kawasaki Team Racing kabátom, 14000ért kinálom, M-es, férfifazon, uj ára 36ezer, vagy afölött, makulátlan.
- és van egy női kawakabátom is, bőr, puhaprotektoros, az is eladó, képen mellékelem, XS-es méret. Gyerekre is ajánlom. 17ezer forintot kérek érte.
akit érdekel az EMAILBEN! keressen, andykaa@gmail.com
köszönöm szépen. remélem azért elöbb megy szét mielött összetörném.
annak ellenére hogy az elözö hozzászolásomban elég magyartalan voltam, azért remélem érthetö volt:)
mellesleg ha használt motort veszel, talán ne az legyen a szempont hogy hány km van benne, hanem hogy hányszor csukták össze azalatt az adott km alatt, amennyit futott, illetve hogy milyen gondos gazdátol van.
elmegy sokat, "alulterhelt" a blokk. valoszinübb, hogy összetöröd hamarabb, mint ahogy felmondaná a szolgálatot. az én saccográfom azt mondja, hogy minimum illik elmenniük 70-80ezret bontás nélkül.
sziasztok
z750 vásárlás elöt állok nyáron és az lenne a kérdésem h mennyi km el érdemes venni? vagyis mennyit megy el egy ilyen motor? mert én olyan 10000 és 15000 km között akarok venni
Basszus, csak ezeken a területeken vagyok érdekelt...
Azért körbeérdeklődök...
Egészségedre.

Más. Urak, hölgyek! Ha valaki tud valami tuti kis munkát ( állást ), kérem ne tartsa magában. Van pár dolog amire nem vagyok alkalmas ( csipendéltáncos, hímkurva, házalóértékesítő, atomreaktorüzemeltető ), de alapvetően minden megoldás érdekel.
Ez egy primitív és provokatív trágya, amire az a legrosszabb, ha egyáltalán reagálsz.
Ilyen magasszintű és hozzáértő 'esszé' minden évben tucatszámra jelenik meg, amivel ismét csak lehet olvasottságot/látogatottságot növelni és a felháborodott kommenteknek hála pedig igazolni, hogy mennyire is igaz, amit valami kretén megfogalmazott.
Részemről ez annyira primitív, hogy még a pulzusomat sem vagyok hajlandó megemelni.