Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
ha valaki esetleg tud z750 et max 15000 km és 1 milla körül az érdekelne , júliusba vennék.
Janika te nem jossz
Huh gyerekek rossz hirem van
Meggyengultek az utak mifelenk igy a tel utan.........noha nem mindenutt, de a katyuk elobukkantak.
Remelem, hogy mire josztok arra csinalnak veluk valamit

utassal volt, én meg siettem igy muszáj volt mennem
Miután megelőzted ( ), gondolod jelentkezni fog?!?
tegnap megelőztem egy zöld z1000et Fegyvernek után a 4esen, vki innen volt a forumról?
Stét huligánok...
Többen kérdezték a napokban, hogy hogy vagyok. Nos jól. Egyre jobban. Bár múlt éjszaka másfél hetes visszaesést produkáltam a gyógyulásban. Húgom esküvőjén voltunk és egy rossz mozdulat után le kellett feküdnöm, alig kaptam levegőt. Rohadt szar volt.
Konklúzió?
1. mindenki kurva mód vigyázzon magára! nem egészséges puszta testtel autókat megállítani...
2. ha az orvos azt mondja, hogy 3 hét fekvés, és semmi nehezet nem emelhet, akkor azt TESSÉK betartani
3. szép az élet! TESSÉK értékelni!

Písz
Helo mindenki.Részemről a megtiszteltetés .Remélhetőleg lessz még alkalom közös motorozásra.Meg a többi Z-és kollégával is Üdv.
Sokkal jobb árban van.

Tömeg mester, örülök, hogy személyesen is találkoztunk Agárdon.
dunavarsány
Hát igen van benne valami, mert nemrég én is eláztam rendesen.Mondanom se kell hogy nézett ki a moci.... Gondolom azért elfogadhatóbb árban van ez a hasidom, mint a gyári...?!
Írtam már a csabának még nem kaptam visszajelzést. Amúgy merre van ő helyileg?
Hali a hasidom, a gyáriból lett másolva. A sárvédő nemcsak szép, de fontos is, mert a kerék televágja mocsokkal a hátsó rugóstagot. Azért nem festettem le, mert télen az egész gép kap egy komoly airbrush festést. Ezért most nem erőlködök vele.
Üdv a Kawa tulajok körében...
Hosszú utakon nem nevezném kényelmesnek a Z-t, de kibírható.
Dobj már majd rám egy mail-t, érdeklene egy két dolog a doboddal kapcsolatban...
Jó reggelt!
Hát igen folyamtosan szerelgetem a kicsikémet, mert megérdemli Amúgy Bridgestone Bt002 Street van rajta, nagyon tapad. Igazából utcai pályaguma.
Nagyon szeretem, anniyra kezes kis moci. teljesítmény is megvan, kompakt és jókat lehet vele bohóckodni
Hosszabb túrán még nem voltam de majd annak is eljön az ideje.
Kicsi ám!
Gondoltam hogy valamilyen formában még össze találkozok a mocival! Igen néztem is a képen hogy más a kipuf és a rendszámtábla tartó!Ott még gyári volt rajt minden!
És milyen a gép egyébként?Gumit milyet vettél rá?
Hát igen kicsi a világ
Le is kaptam a dobot nagyon gyorsan, nagyon szépen szól az arrow , nem bántam meg
Gumi az egyből kuka volt...., meg csináltattam rá normális rendszámtáblatartót ....
Én is nagyon szeretem amúgy kicsit fura mert előtte Banditom volt amilyen apukádnak van a képeiden, ahoz képest nuku szélvédelem...
A bukógombát megismertem rajta!
Gondoltam lemásolom!
Ismerem a motorboltost!Voltam bent megnézni a mocit!
Rá is ültem!Nekem bejött!
Akkor még gyári dob volt rajt!És kopott gumik!
De, eltaláltad...
Honnan ismerős?
December!
Nem Barcson vetted véletlenül?
Ismerős a bukógomba!
Tetszik a hasidom , olyan mint a gyári. Nem fested le?
A sárvédőt még nem tudom kell-e.... Először a hasidom, de az mindenképpen. Amúgy még tavaly dec.-ben vettem a gépet. Apránként teszek rá ezt azt...
de vegyél töle hátsó sárvédöt is,sokat dob a mocin
Az adatlapomon a fotók között az első képen egy ilyen hasidomot látsz.
Szép estét Mindenkinek!
KDavid most vetted valamikor a mocit?
Köszi
Lapozz vissza egy pár hónapot. Műanyagoscsaba a srác neve aki csinálja. muanyagoscsabakukacgmail.com Itt keresd.