Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne felejts el ólmot rakni a kesztyűbe, mint a csalafinta boxolók
24-25 a melegítés, időmérés, 26 a hajhúzás
de elég 26án kijönni, akkor is lesz elég nagy verekedés remélem én megúszom ép bőrrel
Mikor is lesz pontosan? 25. v. 26.-án?
az jóóóó lenne
biztosan nagy mulatság lesz és nagyon sokan lesznek kíváncsiak a lányokra meg mi is magunkra
a motor tényleg nagyon szuperül összeállt és az új futómű egy csoda úgyhogy most már nem hagyhatom ki
Szia!

Bízom benne, hogy találsz megfelelő hasidomot mire eljön a nagy nap. Úgy néz ki mi is elmegyünk megnézni benneteket.
Küldtem mailt a hűtővel kapcsolatban.
Hello
jól tudod nekem csak az lenne a megfelelő, de remélem, hogy hamarosan sikerül egyet valahogy összeszednem. én voltam a buta, hogy anno, amikor itt valaki hirdette, nem vettem meg azonnal
na mostmár késő bánat

mi a helyzet?
Akkor olyat nem fog találni. De ma már csak a spec pályaidomok olyanok, de már az sem biztosan. Egy régi dolog miatt kellett a zárt pályaidom, hogy az esetleg csöpögő olaj ne folyon ki a pályára. De a gyári idomok egyike sem ilyen.
Bazzz...Ahonnan én vásároltam tavaly, onnan lehet hogy tudsz..minnyá felkutatom a számukat aztán hívlak
Hello,
Ha a Muzzy köré fel tudom szerelni, akkor vevő vagyok!
Hívlak vagy mail-ben kereslek!

Mondjuk most egy hűtő után kell mozduljak, mert a már egyeztetett ezüst takaró idom kevés lesz... Tegnap hazaértem majd, kihűlten tolnám be a motort a helyére és egy tenyérnyi tócsa volt alatta...
Nem úszom meg olyan kevésből a múlt évi szezonzáró koccanásom...
Tud valaki esetleg bontot hűtőt?
Ezt nem tudtam!
Én is gondolkozok egy hasidomon!
De ha raknék rá akkor már lehet túl kék lenne a motor!
A Borsónak tudtommal olyan kellene aminek zárt az alja. Ez nem olyan.
Szép napot Mindenkinek!
Borsónak pont itt egy hasidom amint látom!
Van egy eladó Ermax Bodystyle hasidomom ha valakit érdekel (fekete színű). Ár: 15e

belgarda kukac gmail pont com
hogy vagy aranyom?
te milyen hülye vagy
Ennek pofon lesz a vége öcsém!
OK drága, már nagyon várom.
hát jó nem erőszak
pénteken hívlak, hogy mi a helyzet, ok?
Csak megnézem. Soha nem mennék más motorjával. Nem szeretnék még csak véletlenül sem kárt okozni más dolgaiban.
többek között ezért is kéretőztem be vasárnap, hogy megnézhesd meg ki is próbálhatod
Legalább megnézhetem a Tehénkét jobban.
Hat Leo Vince ugyben par eve egy napolyi bolttal alkudoztam, es az itthonihoz kepest kapasbol felarat mondott, es akkor meg nem is kezdtunk alkudozni... Talan a cime is megvan valahol.
A tanktaska a "Minea" tipusu, nem a legkisebb, de nem is nagy, pont jo a merete (bovitheto is). Szurke-fekete. Hetvegen megyek haza, kuldok kepet. Szerintem nagyon jo a tankbor, olyan marad a fenyezes, mintha a szalonbol jonne. A magneses tanktaskak meg remes dolgokat tudnak muvelni...
okés
kimegyek anyuhoz, mert ott van a motor, és az neked is a szomszédban van
Szerintem igen, megdumáljuk mikor guruljak át hozzád.