Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, ezt benéztem... Csucsu "barátomnak" címeztem volna...
Szóval kollégád nem szedte le
hétvégén tuti lesz rá időm, meg remélem neked is és megnézhetnénk, mert kb csak ez, meg a gyorsaságom hiányzik a versenyhez
szombaton ráérsz kicsit esetleg
Most már a két arcfelem kezd egyforma lenni. A sisak még mindíg nem megy fel rá, de remélem hétvégére jó lesz.
Meg kellene próbálni, hogy az én hasidomom jó e a Te gépedre. Állítólag a forma talán felmegy rá, csak a vasat kell cserélni
Felhívnám a figyelmed a válasz erre gomb illetve az előzmények gomb használatára.

Figu írta, hogy látja jobban vagyok. Neki válaszoltam.

Kifejtenéd, hogy ebben mi volt az unintelligens?
Jobbulást! vagy már jobban is vagy
segítek szivesen, csak mondd, mit kéne fordítani
(történt valami változás hasidom ügyben? )
Jó reggelt neked is kiscsillag. PEEEEEErsze. Ott szenvedtem háromig, a csillagokat láttam úgy fájt a fogam helye, de kitartottam, hátha jön valaki. Egyébként szükségem lenne a német nyelvedre .
én meg azt láttam, hogy nem látlak
végre beverekedtem magam, még belépőt se fizettem , erre sehol nem vagy pedig csak miattad mentem
Azt láttam, hogy senki sem jött oda hozzám, hogy megcsodálja az Indian-unkat. Igaz én csak délután háromig voltam.
Ez egy intelligens húzás volt tőled, köszi.

Sör,Pacal,Pina,Pálinka,Sajtos Pogácsa,Z 1000,Babetta Tuning,Pálpusztai Sajt,Igazi plüss-krokodil és egy dögös chiquihta..
Igen, olyan vagy mint egy kis csikó ami még nincs betörve
hiába pofázol neki azt csinál ami jól esik, és fékezhetetlen
de jól van ez így magamra emlékeztetsz
FIGU
Jobban? Mihez képest...
én vagyok a kiscsikó?

Jóvan öreg!



jobb ha cenzúrázom magam.....
Helló skacok!
Jó a hangulat ,
úgy látom jobban vagy Petya ennek örülök
kiscsikó pedig szinte kicsattan
jó lehetett a kiállítás sajna nem tudtam kimenni, de a képeket néztem
FIGU
Láttál képet a kipuff oldaláról? Mert én nem. Valaki csinált? Küldjétek már el akkor nekem is, én szerdán fogom csak látni.
A kipuffot már elígértem korábban. Persze ha szarrá ment ( nem tudom, nem láttam még a saját szememmel ) akkor nyilván kuka. Bár lehet ezt az egy darabját kiteszem majd a szobám falára, hogy mindig emlékeztessen.
Nem vagyok a plafonon. Csak amiről békében jópofáskodunk arról adott esetben háború idején ildomosabb jótékonyan hallgatni. Kapisch?
Szia Csutka, mégis mennyivel kb?
Itthon 89 az új ára, ha jól tudom.

Gyönyörű ez a tankbőr, el bírnám viselni...
Nem küldtél képeket róla a multkorában, mekkora a tanktáska hozzá?
Hogy vagy? Jól viseled ezt a "nehéz" időszakot?
Hát a képek alapján... Leo Vincét olaszból vegyél, lényegesen olcsóbb...
Ja, tetszik ez a Leo Vince...
miért kell neked kipuff?
Mert akkor nem érdeklődnék, hogy mi a szitu, knapet pedig nem lenne a plafonon ettől.
Te aztán megmondtad a nagyot!
Ha mindenki ilyen könnyedén megírná a véleményét erről a fórumról akkor aztán tényleg nem lehetne kihámozni az ide való dolgokat a sorok közül...