Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagykanizsa felé még nem mentem tengerre!
Szerintem erre felé nem rossz az út!Van egy pár km-s dombos rész nem sokkal a határ után!
De ha erre jöttök akkor szólj mindenképp!
Mindened működik,? Na csak nem volt valami csinos kis éjszakai nővérke?
Persze. Külsérelmi nyom nem lett rajtam. Csak belső zúzódások, húzódások. Mindenem működik. Caferacer... elöbb meg akarom nézetni mennyire sérült. Meg ugye ott a hitel is...
Hát részvétem!
Nem minősítem a megfordulni készülőt, ....
Te rendben vagy?
Knapet jobbulást Kívánok!
De csúnya látvány. . De te "rendben" vagy? Csináljunk belőle cafe racert?
Intézem!
Kicsike... Kárfelmérés még nem volt. Csucsu majd kellene kontakt a szerelőhöz aki összerakta a motorod. Robis: a Váci úton a nyanya meg akart fordulni. 2x 3 sáv, záróvonal. Ful keresztbe fordult elém. Kb 80-nal mentem. Helyszínelők is ennyit saccoltak később. Ezt dobta a gép.
Fel voltál rendesen öltözve?
Ja most már látom. Hát ez nagyon nagy kár a gépért és érted. Remélem nem lett nagyon nagy bajod.
A váci úton egy kibaszott forgalmas helyen....

Én mint szemtanú kijelentem ha mégegyszer meglátaom a vén kurvát az utakon, azonnal agyobaszom a sisakommal!
Péter, bakker, nem vigyázol? Mi volt? Jobbkezes ügy? Gyógyulgass bakker. Most indulhat a chopper projekt.
'szameg... Mielőbbi gyógyulást!
Másik szemszögből. Itt látszik, hogy az autó szembefordult a menetiránnyal, és félig a szembejövő oldalon áll. Ehhez képest a nő azt mondta, hogy a szervizútról akart besorolni a szélső sávba. Faszt. A féknyomom (mind az 5 méter) a belső sávban van az út széle felöli felezővonaltól kb 20 centire...
Brutális . Mielőbbi gyógyulást!
A csattról
A lényeg hogy megvagy

Éééééés

Javulgass, bármi kell akkor dobj egy smst...itt lakom nem messze. Most szomszédok vagyunk majdnemhogy
Megvagyok. Egy fokkal jobb. Annyira nem vész. Tej? Hol él maga? Brómos tea. Reggelire hoztak egy fél szelet full szüz kenyeret, meg egy kis margarint. Kés persze nuku. Még szerencse, hogy a család hoz be ami kell.
Akkor jó étvágyat! Majd később próbálkozok újra...
Szelet kenyér, pohár tej?

Hogy vagy tesó? Tegnap óta valami javulás? Jó szar az a kibaszott kórház!
Hello,
Nekem Meta van benne, nem zabálja az akksit, teljesen frankó. Pager opcionalis volt hozzá.
Ja. Ebéd ( muhahaha ) osztás van éppen...
Ezért nem tudlak felhivni..
Hali. www.riasztos.hu Tegnap szétcsaptam magam (kicsiZ kuka) és egy autót a Váci úton. Telefonról próbálok netezni.
Mi kaposvar mellett leszunk megszalva.
Nagykanizsa fele vegyuk onnan az iranyt, avagy Barcs fele?
Merre rovidebb, es jobb?