Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, elvileg a szalóki kiruccanás egynapos móka.
Ebben az esetben vasárnap remélem minél többen összegyűlünk majd...
Használtok valamilyen védelmet gépen?
Knapet, hol vetted a riasztódat?
Hali, csak egy kis segítség, a kingmidas adatlapját a fényképek között láthatod a gépen.
Üdv kingmidas!

Érdekelne a hasidom! Küldenél róla képeket az alábbi címre?
tamas.macsuga@freemail.hu
A többit megbeszéljük!
Köszi!
Valakinek nincs véletlen egy pár tükre feleslegben?
Az új,szögletes érdekelne,ami az új Kawákon van.
Z 750
vagy..
Z 1000
Kár annyira gáz volt?a légkör vagy a főnök?
Remélem is,hogy mihamarabb találsz másikat és sokkal jobbbat!
Nincs is hideg Vén banya? El ne temesd már magad!
Én sem vagyok már mai gyerek,de azért egy kis motorozás bármikor jöhet,előkéne kaparnom a garázsból az endúrót az legalább egyből átmozgatna egy pár napig izomláz kerülgetne
Látom már süt is a nap Óvatos leszek
Szia Béla!
Tegnap voltam Váradon,mert a főnökasszony bezárta a kinti boltot és el kell hozni mindent,de csak a felét sikerült felpakolni és így is plafonig volt a kocsi úgy hogy holnap is megyek.Visszafelé mindenkit ellenőriztek a határon,én is feldobtam hátúl a ponyvát a határőr belenézett asztmondja "úristen ebből nem lát semmit"mondom másszon fel,ha tud erre ő "na menjek ezzel nem tud mit kezdeni"
jaja, kedden leszámoltam a (volt) főnökömmel
lesz másik hamarosan. legalábbis igy tervezem motorozni meg most nem fogok, mert nekem még hideg van és nyűgös vén banya vagyok
te is csak óvatosan
Sajnos
Allasfoglalasom az allaskeresesedben az, h allastalan allasfoglalonak az allason allnia kell az alldogallo allastartok mellett...
En se talltam senkit akit gazdagithatnek, igy gazdagitom magam
Norbi!
Ha kisüt a nap elmegyek a Superzonba és megnézem neked a csizmát!
Hj Green!
Itt mindenki állást keres?
Szerintem nekem is lassan kel valami mást keresnem
Valamibe vágjunk bele Ki mihez ért?
Hát te merre jársz?
Régen láttalak
Munkával mi van eljöttél(találtál másikat?)
Hálistennek ma szabin vagyok és talán tudok pihenni vagy motorozni
Szia Borso!

Te sem tudsz valami állást nekem?
Helloooouuuuuuuuuu
Jó reggelt!
Jól hangzik. Sajnos még ennyire előre nem tudok tervezni. Majd meglátjuk, hogy tudom összeszervezni. Azért köszi a külön meghívást.
Ez a szalóki téma kétnapos lesz?
nem tudom még mi lesz addig
Elég jól hangzik...
Az a baj hogy szalók már be van tervezve
Azt hittem most lesz! Már örültem...
Kár!
Ha változik a program vagy ha nyügösek lesznek a többiek akkor még lehet akármi...
Régi Z750 sajna nem lesz...
Remélem magára veszi ezt valamelyikőtök...
(Nemakarokujjalmutogatni KacsorJanikára )
Ez ugyanaz mint ami a Biker World honlapján van?
Tavalyi találkozó egy képe
Művészi :):)
EzÍÍGYvan... link
Egy hétvégi, baráti jellegű, nem pénz által motivált kis rendezvény lesz amit az ábrányi motorosklub szervez.
A honlapunkon vannak képek többek között a tavalyi kiállításról is. Nameg a találkozókról... Remélem kedvet kaptok páran és július első hétvégéjén ellátogattok hozzánk. Pilyu ezt akár meghívásnak is veheted!
Ismerősök által felajánlott mocik lesznek a veteránoktól az épeítetteken keresztül, az Én kis Z-m, néhány Harley, egy pár chopper- stbstbstb. Jahh, lesz egy 40 éves boxer motoros 350ccm-es MZ is. Kíííváncsi vagyok.
Nem akarom elkiabálni, mert még nem biztos, hogy összejön, de lehet sikerül szereznünk egy új V-maxot is. kopppkoppkopp
Vasárnap amikor bezár a bazár lesz egy felvonulás is, nagyjából ennyi. Ha jó idő lesz (ha nem akkor is) szívesen látunk mindenkit, aki nem megy szalókra, vagy aki már hazaért onnan.
Komolyan?
Azt hittem most lesz...
Na mindegy...
És amugy mi lesz találkozó, vagy kiállítás?
Hallottam vmi ilyesmit is...