Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4.-e
Mehetsz
megkérdeznéd,hogy belefér e neki 4.én szombat vagy azt követő héten6-7-8-9 valamikor egy szinkron
De,másik szobában..
ÁÁÁÁÁ csak hülyéskedtem Erik nincs a közeledbe
Vártam egy törlesztést,már két hete tartoznak.És még mindig semmi...
Kiengesztelhetlek valamivel?!
jól hangzik én maradok inkább a magasabb lónál igaz alig ér le a lábam
áááá csak egy pit-et nekem doszt elég lesz a normál cross motoron tériszonyom van na meg ez most nekem költséghatékonyabb volt Köszi ha úgy lesz kincsem szólok csizma ügybe köszi
Ja majd elfelejtettem jövőhéten megyek ismét Nagyváradra asszem kedden,ha kell csizma szólj akkor megveszem és elviszem magammal azt öszefutunk.
Na milyen vasat szereztél?
Helló nem tudok semmi extrát tegnap délután voltam terepen rúgattuk a fődet igaz csak kölcsön mopeddel de már a jövőhéten megjön az enyém is alig várom most meg még eső előtt hazaértünk csak egy kicsit mentünk hát ennyi történt az erdélyi túra iránti érdeklődés is igen megcsappant amint látom
Hy Norbi
Mi újság?
Szeva Green!
Jut eszembe amúgy neheztelek egy kicsit rád haversrác elhívsz,hogy felpróbáld az ülést elmegyek tök másnaposan nemelég,hogy megy a tökölés egy csavarral még ezek után bejelented,hogy nincs pénzed az ülésre na ez a nem mindegy
Hy Gyapi!
Cross pályát nem igazán szeretem nagyon monoton,de ha gondolod szakítunk rá időt, minek szállítani itt nállunk is van 1 pár pálya a Halásztelkit (kamiring)szeretem mert az jó kis endúrós,most hétvégén lessz enduróverseny jó lett volna elindulni,de edzés híjján max 2-3 kört bírnák és a gépet is be kellene állítani!nagyon ídőhiányban szenvedek
Takarítás közbeni kis szünet..
ok helló
bocs leleptem
majd folytatjuk...
Ok nekem remek a félpanzió is ha benne van persze a bográcsos vagy rácson sütős is remek . csak azon agyaltam mennyi kajapénz kell .
Termeszetesen van etterem, de ebben az arban talan benne van a felpanzios ellatas is. Egy leves ugy 350-400ft, de nem tudok egyelore biztosat mondani. Ha meglessz az idopont akkor lebeszelem vele a dolgokat, de ezektol az araktol nemigen szokik messze az ideni ar se gondolom
Aztan szoktak ott racson is sutni, igy mi is tarthatunk egy esti sutos sorozos patyt, a hozzavalokat meg megvesszuk egy aruhazban(pl)...........
Üdv Béla
A bázison milyen kajalehetőség van mennyit kell kb kajára számolni/ fő .
ISMETLES
Erdelyi tura
Kiindulasi idopont juni vege.
1.nap(620km)
Otthon, Artand(hataratkelo), Nagyvarad, Kiralyhago, Kolozsvar, Parajd,Bucsinteto (Bazis).
2.nap(300km)
Bazis, Lazarkastely, Bkasi szoros, Gyilkosto, Kezdivasarhely(Gabor Aron ontomuhelye(meg en se lattam)), Csik, Szekelyudvarhely, Parajd, Bazis.
3.nap(600km)
Bazis, Helyasfalva, Kohalom, Fogaras, Vidra to, Nagyszeben, Szelendek vara, Segesvar, Bazis.
4.nap(350km)
Bazis, Parajd(sobanya), Szekelyudvarhely, Csikszereda, 1000eves hatar, Madefalva, Gyergyoszentmiklos, Bazis.(vagy akar lehet egy Szovatai furdozes is a medvetoban)
5.nap(660km)
Bazis, Segesvar, Meggyes, Nagyszeben, Deva, Nagylak, Otthon.

Ez a nagyjaboli utvonal, kb. km-rel.
Ha meglessz a vegso utvonal akkor reszletesebben kidolgozom, a latnivalokat, meg, hogy hol kajalunk, meg ilyesmi.

Tehat Idopont, es utvonal megvitatas!
Nalam lehet jelentkezni (belapalffy@yahoo.com) a szalas miatt(biztosra mondja mindenki), ami 3000ft/nap/fo, de ha meglessz a letszam akkor tudok veglegest mondani(megdumalom olcsobbra)
Udv:Palffy Bela
Link: http://www.erdelyiszallashely....
Kawa nap budaörs?Figu mester jelezte,hogy van lehetősg!kiváncsi lerttem volna
,hogy menyit veszített kis fordulaton nyomatékból sportdob után.Azé..akkusztikus élményfürdő kárpótol...!
Megjárta a fékpadot a motorom.
Nyomaték: 103,3 Nm
Le: főtengelyen 139.9, keréken 127.3
Egyedül a gyári kémények lettek ledobálva róla, az állapotát tekintve (közel 40e km-rel a háta mögött) nagyon megdicsérték.
Csináltatni!Brembomotornál tavaj volt rendkívűl olcson nagy tanktása,na,ehez tankbőr?Kreatív kárpitos árajánlattal?!
hali. a tankon az a bőr burkolat az milyen cucc ? hol lehet ilyent kapni / csináltatni ? milyen árba van ?
nagyon teccik