Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

húzz innen, majd téged is bannolnak. áruld a szarod máshol.
nem is értem, miért mondták ezt a srácok pedig nem is láttak a tankon ücsörögni menet közben
Az igazat megvallva a fiaim megígértették velem, hogy többet nem motorozok. Én magam is erre hajlok.
szia, jobbulást!
elvigyelek motorral
joo jooo csak szerintem vicces
Nem tudtam megnézni. Z ügynök intézett mindent. Keréken gurították fel a trélerre, de nincsenek nagy illúzióim. :-) Nemrég volt nagyvizit. Elvileg pénteken tipli.
ajánlom is, te huhuhuuuuuligán
Az angol e-bayen is szoktak olcsó alkatrészek lenni, ha gondolod tudok segíteni a hazahozatalukban is
Gondolom meg se tudtad nezni, hogy a mocc milyen allapotban van. Meddig tartanak bent?
Köszönöm! Foglak keresni. :-)
Köszi. Eső után köpönyeg... ;-) Most is eladó... :-P
Hello
Péter, én már megírtam a magamét, meg úgyis tudod, mennyire akarnálak dicsérni NADE a tavaly ideadott alkatrészek egyben, sértetlenül nálam vannak. van egy pár első villám is a motorhoz és tudok egy tényleg nagyon becsületes és JÓ szerelőt. anno az enyémet is ő rakta össze, ezt a mostani cserét is ő csinálta.
ha esetleg tudok valamiben segíteni, csak szólj
Jobbulást knapet!
Látod el kellett volna adni a vasat
Jobbulást kívánok én is,épülj fel hamar!Utána jöhet a vas is!
Hűűű,jobbulást kívánok Neked!
Inkább a nyanya felé kellett volna sétálnod, megnéztem volna az arcát :-)
Kitartás Knapet, ha szerelőt még nem találtál tudok segíteni a XIII.-ban.
Ne sajnáld uram. Ekkora csattanást ennél olcsóbban megúszni nem lehet. ;-) Pár nap és mehetek haza. Mondta a doki, hogy az amerikaifoci lehet, hogy segített, nagyon jól viselte a szervezetem a becsapódást. Még csak meg sem szédültem. Magam gyalogoltam oda a mentőhöz és másztam fel a hordágyra...
A francba Knapet, jobbulast mielobb Neked is meg a motornak is! Nincs is jobb, mint a biztositos ugyintezes...
Én is "csak" joBULLást kívánhatok! Sajnálom.
Huuu Knapet gyogyulast
Mi mindig erre megyünk!Itt lakok a határ mellett! Ha Barcs felé jöttél volna ajánlottam volna egy nagyon jó éttermet!
Ezt mondtam én is de nem értem az útvonaltervezést. Bajáról Elmentek kaposvárra és a vél a horvát tengerpart Az a kaposvári kitérő oda vissza két plussz óra ótvar utakon....
Mármint a retteneten és borzalmon felül? :-)) Mondjuk megértem, hogy nem hallott még hajnali merevedésről az akinek folyton áll a cerka... ;-)))
Én most voltam Kanizsa felől Horvátországban Zagreb-Rijeka-Pula

Fasza az út, dimbes dombos kanyargós autópálya, gyönyörű helyeken