Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fegyi közelében láthattál
Jó délelőtött!
Tegnap 10 óra után ki garázdálkodott a 4-es úton egy narancs Z-vel Fegyvernek közelében,de lehet,hogy Kisújszállásnál láttam?
Szia Béla!
Egy óra engem is érdekelne!
Majd a tervezett túra keretében feltétlen helyet szorítok neki a cuccaim között hazafelé.
Hello Tozsó!
Én 13h-kor az irodában leteszem a lantot, felpattanok motorra a mélygarázsban és 13.30-ra szerintem legkésőbb a helyszínen vagyok. Majd hívlak!
Nagy gurulás sajnos nem igazán fér bele, mert aztán van egy beütemezett program, de majd megbeszéljük személyesen a többiekkel együtt.
roboquad jók azok az indexek a motrrodon?én mult hétvégén szereltem föl ilyet.Hát nekem is egy20ezres csekk segitett beállitani a dölésszöget
Szia Mikka!

Z 750-hez tudok segíteni. Íme az első villa adatai:
Üdv, ex földim. Hát mind háromnak más a töltete. Jó lenne ezt tisztázni. És azt is, hogy melyik évjárat. Utána már a szervízkönyvből kiokoskodjuk. Én a Táncsics Mihály utcában laktam.
(az elso motorom)
Ne ezt pl. 15eves koromban keszitettem...
Szép estét az Uraknak.
Nem tudja valaki hogy a Kawa első teleszkópjába mennyi olaj kell?
Sajna nem tudom hogy z1000 res vagy 636 vagy Z750 esé van benne csak annyit tudok sajna hogy ez a 3 tipus valamelyike van beépítve.
Meg ma szedtem szét a szimering végett mérete 41x54x11 melyik tupusé lehet szerintetek?
Köszönöm szépen.
Ugyugy De az nem hangzik olyan jol


( mármint több, nem? előre állítjuk az órát asszem... )
Hát én a kreszt 1994-ben tanultam Nagykanizsán...

Viccet félretéve én már "csak" Attilát ismerem.
Koszonom!
Hat ha most vasarnap keszitem akkor egy oraval kevesebb
Én is ott voltam
Gabi bácsi nagyon nagy arc(vácon ő tanítja a kreszt, fehér renault combi)
Atilla is jó fej.
35x45os kb
Haaat nemtom olyan 10.000ft szoktam kesziteni. Ennel semmikepp nem lessz tobb!
Meglatjuk
Apám mindig is csodálattal néztem azokra akik így tudnak bánni a fával. Egy kérdés, egy ilyen cucc mennyi idő alatt készül el? Nagy átlagban.

Ja és persze Boldog Születésnapot!
Ez a mai adag
Mekkora lesz kb?
És mennyivel jövök majd?
Ezek mind uj termesek
a tiedet egeszen mas (vadas) stilusban keszittenem
Mondjuk ezeket gipszbol keszitettem, de fabol a tiedet jobban kitudnam hozni
Nyáron meg jól megvenném :)
Amint jobb idő lesz...