Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Norbi!
mi a gond? itten vagyok
Borso! SOS!
Jól, az első és az utolsó nap az oda és a visszaútra van, tehát Bélánál 3 teljes napot és 4 éjszakát fogunk tölteni.
Szia Béla!
Én is nagy valószínűséggel csatlakozok, csak annyit tennék hozzá, hogy vasárnap haza is kellene érni...
Jól értettem a programtervet, hogy az 5. napban a hazaút is elvileg benne foglaltatik?
Sajnos egyre inkább
Hat bizony benne van a pakliban ezis
Hali Bélám,

nem az akarattal van a baj, hanem a válság pl. engem is elért. Nagyon meg kell húznom a nadrágszíjat. Egyelőre 2-3 hónap kell ahhoz, hogy lássam mi lesz a nyáron. Ha a válság nem mossa el a munkahelyem, akkor lehet, hogy megyek. Szerintem sokunknak most hasonló a gondja. Napi problémáink vannak.
Reggelt annyiba módosítanám a létszámot,hogy én+Kriszti(a párom) illetve ha lehetséges szívesen jönne 1-2 barátom is igaz nem z-vel rendelkeznek
Holnap kiokosodok az ugybol
Na bummm megfogtal
En nem hallottam rola pedignincs is messze tolunk
Jut eszembe, meg kell keresnem a fehérszéki iszapvulkánt... Mert a térképem szerint olyan létezik... Igaz, hogy a helyszínen kiderült, hogy a falvak más sorrendben vannak, és ez némileg akadályozta a dolog megtalálását, és a helyiek is tökhülyének néztek, hogy ilyesmi arra nincs is...
Szeretek inni
Borso te?
OK akkor az eddigi jelentkezok Norbi, Armand, Frontline, Gittaek.
A junius 24edikehez mit szoltok?
Mai adag.
Kedvcsinalonak a Parajdi sobanya
Nekem jó a június vége. 24-28-ig?
Haaat jah
Ez amugy mindenutt igy van, mikor a tettre kerulne a sor akkor.....
nekem 8 alkalmazkodnék a többiekhez csak lenne meg minél hamarabb az az időpont mivel a melóhelyen le kéne adni a szabikat x hónappal ezelőtt milyen nagy volt az érdeklődés most meg.... na mindegy
ISMET ISMETLES
Erdelyi tura
Kiindulasi idopont juni vege.
1.nap(620km)
Otthon, Artand(hataratkelo), Nagyvarad, Kiralyhago, Kolozsvar, Parajd,Bucsinteto (Bazis).
2.nap(300km)
Bazis, Lazarkastely, Bkasi szoros, Gyilkosto, Kezdivasarhely(Gabor Aron ontomuhelye(meg en se lattam)), Csik, Szekelyudvarhely, Parajd, Bazis.
3.nap(600km)
Bazis, Helyasfalva, Kohalom, Fogaras, Vidra to, Nagyszeben, Szelendek vara, Segesvar, Bazis.
4.nap(350km)
Bazis, Parajd(sobanya), Szekelyudvarhely, Csikszereda, 1000eves hatar, Madefalva, Gyergyoszentmiklos, Bazis.(vagy akar lehet egy Szovatai furdozes is a medvetoban)
5.nap(660km)
Bazis, Segesvar, Meggyes, Nagyszeben, Deva, Nagylak, Otthon.

Ez a nagyjaboli utvonal, kb. km-rel.
Ha meglessz a vegso utvonal akkor reszletesebben kidolgozom, a latnivalokat, meg, hogy hol kajalunk, meg ilyesmi.

Tehat Idopont, es utvonal megvitatas!
Nalam lehet jelentkezni (belapalffy@yahoo.com) a szalas miatt(biztosra mondja mindenki), ami 3000ft/nap/fo, de ha meglessz a letszam akkor tudok veglegest mondani(megdumalom olcsobbra)
Udv:Palffy Bela
Link: http://www.erdelyiszallashely....
Egy kozos, mindenkinek megfelelo idopontot valahogyan csak kisutunk...
Szia! Köszi, valószínű az nekünk is jó lenne, bár ez sok minden mástól is függ, sajna.
Én már bontogatom szárnyaim hétvégén z-vel mi is voltunk kint terepen szerdán megyünk fel az új jövevényért remélem eltalálunk ide 1123 Budapest. Táltos u. 20.
Meló már nem azt csinálod ugye
Hello Szemészkém
meg ne kérdezd, nincs semmi különös mostanában várom a jobb időt, hogy lehessen motrozni hétvégére talán az aszfalt is megmelegszik valamennyire, és akkor kimegyek a Ringre, megnézni az első idei pályaversenyt a krossz valamit csillapított a motorozás utáni éhségemen, de azért egy kis aszfalt jöhet még
te jól vagy?
Szia te kis eltűnt te
Szia Gitta!
Juni vegere gondoltam, de a tobbseg dont(nekem ekkor lenne jo)