Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét
ideje lesz hasidomot szereznem a motoromra (Z750, 2004). ha valaki tud, akár konzol nélkül is, eladó hasidomot, az legyen kedves szólni színe nem számít, valszeg csak a verseny idejére fog felkerülni a motorra , mert nekem nem nagyon tesszik
előre is köszönöm a segítséget
Szevasz,
Szintén örültem, bár mivel 'papírkutyák' voltunk egy kis eső miatt , így nem tartott sokáig az öröm.
Bár jön a jó idő így remlhetőleg ez egy kicsit sűrűbbé válik a személyes találkozás.
Biztos egy új Z750 -es tulaja..
Én is pont akkor mentem el ott, sajna autóval.
kösz az infót
ki volt ma debrecenbe 3kor a böszörményi uton az agrárnál lévő lámpánál egy fekete új z750el?
Bagster
Nagyon faszaaa!
30/556-7260

EZEN HÍVJ! :)
Mi a te számod?
Az enyém: 30 /556-7260
Hello! Ez a Te szamod a 22880 hozzaszolasban? Felhivlak delutan, csak most rohannom kell. A tatyo akarmikor viheto amugy! Hja, ment e-mail is.
Június vége..

Táska?:)
Valami nagyjaboli idopont van mar a turara? Kb melyik honap lenne?
Csutka!

Nyeregtáskát mikor vehetem meg?
Szia Jenli, az egy Bagster tankbor, jo dolog, itthon a Corsaro forgalmazza. Lehet ra tanktaskat venni, es nem lesz karcos a fenyezes. Csak ajanlani tudom. Bar az ara eleg huzos.
Sziasztok! Hátha valakit érdekel. Eladó Valter Moto rendszámtartó konzol Z750/Z1000 07-09 és a hozzá való Valter Moto rendszámvilágítás. Csak a kettő együtt eladó. 10000 Ft.
Knapet, Tozso, TomLamb mélyen tisztelt drága barátaim...jó volt ujra látni a rusnya képeteket.

És az uj arcoknak is örültem
CSUTKA-nak tudja vki a telefonszámát?! Fontos lenne!

Köszönöm
Üdv mindenkinek!
Gratula Tutu
Én fostam hogy megázok, ezért 14.30 körül eltekertem,
azért örülök, hogy sok mindenkivel sikerült összefutni
FIGU
Gyer már fel msn-re!
ok danke .
20/542-1428
nem tudom a számát de 10-11 körül ott vagyok aszem úgy se mennek oda hamarabb
Szerintem majd még csörögj rá!Egyeztessetek,de még megkérdem addig,csak most khm khm... izélnek
ok ott vagyok hányra