Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali steve, én kora délután leszek, mert délelőtt bútort szállítunk.
nah, akkor már 100% hogy megyünk , megcsinálják a kulcsokat
úgy néz ki holnap reggel 9 körül elindulunk fel budaörsre, max 11re ott vagyunk a "kawanapon"

megpróbálom megtaníttatni a bigbangeseknél a mocim immo kulcsait is de ma azt mondták nem fognak ráérni (van vagy 10 perc )

szóval ha valaki holnap lesz kint a fórumról összefuthatnánk....
lehet szombaton feltekerek én is
Megveszem ezt a pageres riasztót, de szerintem veszek egy tárcsafék zárat is. (5 ezer forintos kis szar is több mint a semmi)
Ha nem is ér semmit legalább nem idegeskedek, mert van rajta ilyen is ha esetleg a riasztót ki tudják iktatni valahogy.
A Moronak melyik telephelyére vitted a kocsikat?
Ahol te szereltetted, tudnál adni egy elérhetőséget?
Köszönöm a segítséget.
semmi gáz köszi majd meg rendelem neten
Basszus most jut eszembe,hogy én holnap Nagyváradra megyek megvehettem volna a csemmát azt Berettyóújfalunál találkozhattunk volna
Nem túl érzékeny. Állítható. Nekem közép álláson van. Múltkor nekiütődött a bevásárló szatyor és riasztott. Meg nem kezd azonnal vinnyogni, apróbb rezgésekre csak egyet csipog. Ha abbamarad a "behatolás" akkor feleslegesen nem vinnyog.
Féktárcsazáram van, de kb egy éve nem vettem elő az utasülés alól. Az van, hogy ahányszor használtam, mindig elfelejtettem, és rém idegesítő újra leszállni, kinyitni, elrakni, visszaülni, beindítani és menni. Meg roppant égő is... úgyhogy az nekem parkolópályán van. Meg a boltban is azt mondták, hogy egy jó immos riasztó többet ér. Féktárcsazár pofon a szarnak. Ha nem vinnyog. Csak egy gördeszka kell és viszik is.
ÁÁÁÁ nincs is egy kis túra!
Sajna nekem messze van
Miért nem jössz ki az expora és ott meg is próbálhatod vagy megveheted?
Ja ja vasárnapra nem jó ídőt mondtak
Szombat délután az nekem is jó lenne.Találka a Shell-nél?
Hálás köszönet neked akkor most már tudok neten is rendelni
Nincs mit,de 41-est próbáltam,mert 41 es a lábam!
Nem is néztem,hogy volt méretezve 41-es kértem.
Nagyon köszi . akkor 40 est próbáltál ugye
Vagy szombat délután, vagy vasárnap délelőtt kigurulok. De inkább a szombat a nyerő, mert akkor jobb idő lesz.
Jó estét!
Norbi! Voltam és fel is próbáltam
Az én lábamra pont jó
Szerintem nem rossz kis csizma kicsit merev volt,de ha bejáratódik akkor fasza lessz
Ja a Kawasaki expon a forma csizmákra 20% kedvezményt adnak!(Ivanics stand)
Amúgy ki jön vagy megy?
Robis?
És még?és még?és még?és még?
A rezgésérzékelője milyen érzékeny?
Bekapcsol már akkor is ha meg kocogtatják a karosszériát?
Megnéztem pár videót nagyon jónak tűnik lehetet ez lessz azelső ait veszek hozzá.
A riasztónk kívül nem használsz mást? (tárcsafék zár stb.)
Pontosan ez a típus van nekem. Tökéletes. És csak egész keveset ment fel az ára. Moro is profi, nyugodtan mehetsz hozzájuk is. Autókat hordtunk hozzájuk régebben.
Köszi a hosszú választ.
Először egy tárcsafékzárat szeretnék, de 1-2 hónapon belül vennék egy ilyen pageres riasztót.
Kicsit kutatok a neten, hogy milyenek vannak.
Hali!
Én a vétel másnapján szereltettem be egy un pageres riasztót. 42 ezer Ft volt beszerelve. 2 távirányító van hozzó, az egyik a pager. Annyi a lényeg, hogy ha hatósugáron belül vagy, akkor nem csak a motor visít, hanem a zsebedben a pager is rezeg és pittyeg. Ennek pl 2x is hasznát láttam ( egyszer nyáron egy étteremben voltunk amikor riasztott, kimegyek, látom, hogy a pék próbálja odébb tolni... kicsi híjja volt, hogy nem gépeltem le... ). Naszóval. Arra érdemes még pl figyelni, hogy olyat válassz, ami a dőlésérzékelőt úgy tudja kezelni, hogy mindig a beriasztáskori dőlést veszi alapnak, nem pedig a mindenkori függőlegest. Az utóbbi ugyanis megzavarodhat és tévesen riaszthat ha nem tökéletesen vízszintes helyen támasztod le.

Én bépesten a XVI. kerben csináltattam, egy kimondottan motorkra szakosodott riasztós csapatnál. Nagy quados a főnök. Jófejek. Megvárható, kb 2 óra. Egyszer sem szívta le a motor akksit, 3 hét állás alatt sem. Én ajánlom. Ha gondolod előkeresem a konkrét elérhetőséget és beszélj velük.

Bocs, hogy hosszú lett.
Köszi panyo... .
Köszi!
Közben már én is rájöttem hogy mit bénázok !