Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Knapetnak van aszem, most mondjuk pont nem ér rá, de ha felbukkan szerintem ő tud segíteni majd
Hali mindenki!

Annyi lenne a kérdésem, hogy kinek van riasztó a Z-jében, illetve melyik tipus jó, vagy melyiket javalanátok (a célnak mefeleljen az aksit ne nyalja le, stb.) ?

Köszi a helpet
Hejj kutya jó látni Köszi a meghívást Egészen hirtelen nagybácsi lettem és wannabe keresztapa. Így a családot fuvarozom hétvégente babázni, de májusra tisztulnak a dolgok akkor partner leszek minden ilyesmiben
Adria
Ez a linken talán találsz egy-két hasznos infót!
Jaja Robis reggel én is elképedve láttam az ujságban!
Ez itt volt a megyénkben de nem tudom ki lehetett....a motor színe alapján tavaly vehette...
Szia,

szombatra szép időt rajzoltak (18-21 fok, napocska) nem jössz fel velünk a KLX és Z tesztre ?
Béla Baja felé nem vagyok nagyon jártas!
Melyik határnál lépnétek át horvát országba?
Én Barcson lakok a horvát határ mellett!
Innen 80-90km-re kezdődik az autópálya Kutinától ami levisz Fiumeig(Rijekáig)!
Szerintem ez az északi kitérő felesleges. Egyszerűbb lenne Barcsig lemenni és onnan Karlovac Fiume autópályán. De egy Kaposvár melletti zsákfalu eléggé kiesik az útirányból ha délről Baja felől jöttök.

De ez csak egy vélemény....
Katica tanyára motorral? Remélem nem fog esni
Szia!
Holnap lessz a megbeszelesunk a "keresztul nagymagyarorszagon" cimuturanrol(1000eves hatartol Fiumeig)
Elso bazisunk Baja mellett(jurtaban), a masodik Patca mellett a Katica tanyan, es onnan egybol Fiumebe kellene jutnunk.
Most szedek le egy terkepet eppen, de megkerdeznem egyelore, hogy van autopaja, amin toletek lejutnank Fiumebe.
Aztan hazafele barangolasok lennenek a tengerparton, de arrol majd kesobb.
Jó reggelt Mindenkinek!
Béla én voltam elméletileg!
A könyv szerint olaj és olajszűrőn felül még légszűrő tisztítás vagy csere. 24 ezernél írja a gyertya cserét. A többi meg ahogy elhasználódik
Kivel is beszeltem a horvat turaval kapcsolatban, hogy tudna segiteni?
oks
jó reggelt!
nézz be a büfébe, tettem fel friss képet a szörnyről.. ..csak hogy lásd, mit uszítottál rám..
létezik, hogy valakit két napig nem keres a családja, mert fel sem tűnik, hogy nem ment haza ez a szomorú
Sziasztok!

18.000km, 3év-nél mit kell szervizelni a mocin? Eddig 1-6-12-nél csak olaj-olajszűrőcsere volt...
2 napig? Baszki ez nagyon kemény....
Jelentkezem



Remélem nem hallunk sűrűn ilyen esetekeről.
Két és fél napig nem vette észre senki?
Ez azért elég gáz!
Köszönjük
Pina
Ooooo b@ssza meg de rossz ilyet latni
Az újabb tökfekete kicsiZ, gyári indexekkel. Látszik a rendszám fele is. Kevés embernek van ilyen a fórumon.
Knapet most nem ér rá, de beszéltem vele, úgyhogy nem ő az
na meg én is egyben vagyok
Csucsu nem lehetett, mert ő narancs, Tom-nak a régi Z van
szóval MI megvagyunk