Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jó, mert nálunk meg azt tervezik, hogy senki nem megy szabadságra.
Nekem a júliusi hónap lenne a megfelelő, vagy még az augusztus, előbb nem igazán jó. Persze a többség dönt.
Jó estét
Felni polírozás kipipálva!Nem fehér embrernk való meló,de megéri!
Panyó:Gépparkod egy részét nem lenne kedved kipróbálni méltó körülmények között?Tata cross pálya...Szállítást bevállalom!
elég jól megy, de mehetne jobban is
Köszi . már csak időpontot kéne egyeztetni,hogy a szabit úgy vegyük ki nálunk már kérik a szabadság tervezetet
1.nap(620km)
Otthon, Artand(hataratkelo), Nagyvarad, Kiralyhago, Kolozsvar, Parajd,Bucsinteto (Bazis).
2.nap(300km)
Bazis, Lazarkastely, Bkasi szoros, Gyilkosto, Kezdivasarhely(Gabor Aron ontomuhelye(meg en se lattam)), Csik, Szekelyudvarhely, Parajd, Bazis.
3.nap(600km)
Bazis, Helyasfalva, Kohalom, Fogaras, Vidra to, Nagyszeben, Szelendek vara, Segesvar, Bazis.
4.nap(350km)
Bazis, Parajd(sobanya), Szekelyudvarhely, Csikszereda, 1000eves hatar, Madefalva, Gyergyoszentmiklos, Bazis.(vagy akar lehet egy Szovatai furdozes is a medvetoban)
5.nap(660km)
Bazis, Segesvar, Meggyes, Nagyszeben, Deva, Nagylak, Otthon.

Ez a nagyjaboli utvonal, kb. km-rel.
Ha meglessz a vegso utvonal akkor reszletesebben kidolgozom, a latnivalokat, meg, hogy hol kajalunk, meg ilyesmi.

Tehat Idopont, es utvonal megvitatas!
Nalam lehet jelentkezni (belapalffy@yahoo.com) a szalas miatt(biztosra mondja mindenki), ami 3000ft/nap/fo, de ha meglessz a letszam akkor tudok veglegest mondani(megdumalom olcsobbra)
Udv:Palffy Bela
Link: http://www.erdelyiszallashely....
"kedvenc jatekszerem Z"
na én is hazaértem
kulcsok meglettek
bandával találkoztam
hazafelé jó idő volt :D
minden zsír
Hú de szép vagyok
Jaja
es leszidtak, h nem hasznalom a "valasz erre" gombot
Megmondtam, vagy megmondtam, hogy nem fog esni?!?

Hazafelé a Szerémi elejénél elvesztettem TomLamb elvtársunkat. Annyira el voltam foglalva a forgalommal, hogy a Lurdy előtt néztem először hátra, és nem láttam sehol. Egy kicsit gurultam lassabban, de semmi. Tomi! Ugye egyben hazaértél? Ésbocsiám...
siettem amugy, lehet azért megjött egy alkatrész és nagyon kellett, azért ugrottam be Miklósra

18°C és majd 70km/h-ás szél, elmegy a b....s p.....a
remélem 4-5 körül már lecsillapodik

holnap esni fog de szél nem lesz tuti
ezt szántad nekem
Ilyen mocsok időt! Tombol a szél aszem nem kéne most mennem......
Bszkiii
Megirtam az utitervet es kitorlodott
Na megyek mert 3kor van randim a csapattal, de ha hazajovok akkor bepotyogom megegyszer.
Amugy az utolsot egyertelmuen Janikanak irtam!

egy parszor fordult elo!
Mire észbekaptam már el is iszkoltál
Amúgy meg tehetautóval voltam.
Nem, még nem....most fürödtem, kicsit rendberaktam magam mert kibaszott kóma vagyok..minnyá hívom
Béla, úgy néz ki nem fogja ezt elsajátítani
Tozsóval egyeztettél?
hr.84.fiu, kedves Béla, már korábban is akartalak kérni, hogy ha van kedved akkor használhatnád a válasz erre gombot. Ha nincs akkor hagyd a picsába
Hello,
Nem tudom hogy tőlem kérded-e , de azért közzéteszem, hogy jól...
Ma szuper idő van, úgyhogy meló után irány a Kawa-expo...
szia az indexek tökélrtesek csak a hátsók beáznak valamiért
miért nem jelezted megálltam volna
mivel voltál
ÁÁÁ pedig megnéztem volna közelebről
cucc, hogy megy a geped