Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó,
Attól függ mire vagy kíváncsi. Viszont nem ezen a hétvégén lesz hanem a következőn....
Amit te is keresel az a Givi 443FZ tartókonzol. Valakinek van itt a fórumon is, lehet azt kéne lemásolni
engem is érdekelne a dolog Nyáron túrára kéne menni a kis ördöggel
Szevasztok!
Teebee tudsz vmit a hétvégi találkozóról?
Ábrányban lesz vmi megmozdulás ha minden igaz...
?
nem változott rajta semmi más akkor nincs mit fotózni
ha meg mentek pályán, akkor tuti ott leszek és csinálok sok sok fotót is de most még hideg van és nekem semmi kedvem az aszfalton menni az enyémmel hisztis vagyok, tudom
Ja, lefotóztad a motor egynegyedét. At endúrókrosszos fiúkról meg csinálsz millió fotót. Átmegyek hozzád és elfenekellek, ha elhanyagolsz minket. 5-én jössz az építők csarnokba? Indulhatsz a tetkó versenyen. Én biztosan rád szavazok.
kb két hete tettem fel, de azóta sem került rá az első sárvédő, úgyhogy nincs változás szép, meg jó, meg kisimult az út alatta , imádom nagyon
Szép jó estét Neked is Borsó!

Bocsi, hogy így ismeretlenül beleugatok, de én is csatlakoznék Robishoz. Szeretnénk már képeket látni az új Tehénkéről. Mi újság a versenyzéssel? Készülsz már? Megyünk majd szurkolni.
Nanáhogyperszeegyértelműhogyne...
Köszi, szaladgáltam utána eleget a télen, de megérte...
Remélem összefutunk a nyáron "egy" jó sör erejére...
Egyetértek, jó lenne valakivel barkácsoltatni egyet, a probléma viszont ott kezdődik, hogy kellene egy 0. darab amiről le lehetne venni a méreteket...
Csaba annó a hasidomhoz is le tudta gyártatni a megfelelő felfogatást, neki szerintem volna embere aki meg tudná oldani ezt is...
Jóestét
Szeva TeeBee!

Köszi a megtisztelő címet. Néztem a mocidat. Nagyon állat lett. Ha arra járok majd személyesen is megnézem.

Ezt a tartó dolgot talán úgy kellene megoldani, mint a sárvédőt és a hasidomot. Csak találni kellene eg olyan ember, mint Csaba,aki ért a fémmegmunkáláshoz. Így lehet olcsóbb lenne. Sajnos nekem nincs ilyen ismerősöm.
Meg mutattam volna, hogy kell a Z-ddel úgy 1kerekezni ,hogy majdnem egy éve nem motoroztam.
Ja. Nem tudtam, hogy ott lakol. Meg aztán majd az egész nap elment a szarakodással, úgyhogy amikor végre végeztem, akkor hazafelé vettem az irányt.
Üdv, Hasidomunk atyja
Én is nézegettem, ez akkor érné meg, ha be szeretnék ruházni egy dobozra is, de a végösszeg így elérhetné a 80-100 ezret is. A hátsó doboz meg annyira nem feltétel nekem... sőt, egyáltalán nem.
Ezen a Biker World-ös megoldáson kívül látott már valaki valamit?
Vácon voltál és meg se látogattál?
Itt vizsgáztál?
Jónapot!

Nem tudom mikor kaptad meg az sms-t, de amikor hívtál akkor már motoron voltam. Nagy örömömben Székesfehérvár felé jöttem haza Vácról ( Vecsésre... ) Unos tankos...

Viszont, ahogy azt már írtam is neked, valami furcsa félreértés történt, és sikeresen levizsgáztam rutinból... szombaton ( ha nem esik ) vezetek, aztán lehet hamarosan vizsgázok is. Úgyhogy ha a csillagok állása, az időjárás és a bénaságom is úgy alakul, akkor pár hét múlva már lehet jogsim. Egész jó így tíz év után, nem?!?
Hello!

Dehogy pizza. Sima futárcég. Viszont közben válaszolt is a srác, és náluk sincs most felvétel...
Tényleg ügyes szekezet, csak egy baj van vele: "Monorack kar nélküli feslzereléshez egy T 265 Kit cikkszámú készletet is rendelni kell!" Így a kettő már egyből 20 ezer Ft. És akkor még táskát nem vettél hozzá.
Biker World
Ügyes szerkezet, de én megtaláltam a számításom az U alakú tatyóval. Hosszú távon meg az asszony otthon marad, úgysem bírja, meg nem is jönne.
Az elég gáz, de valahogy csak fel kell majd cuccolnunk...
Ezért kérdeztem, hogy kell e ez a szerkezet.
Asszonnyal más tészta, de én erre a fajtára írtam, hogy nem működik. Legalábbis én letettem róla.
Namégecccer:
Nagyon jól néz ki és az ára is hibbbátlan, de nekem nem ilyenre lenne szükségem, mert általában az asszonykával szoktunk kiruccanni...
Ilyesmire gondoltam:
Rajta vagyok
Köszi
Website-on:
SW Motech katalógus és ott a 75-77. oldalon találod.