Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, nekem van Oxford nyeregtáskám, szerintem használhatatlan. Egyszer felszereltem ki is lyukadt. Plussz összeesik, nyeklik-nyaklik, én többet nem kértem belőle. Akkor inkább a tavalyi módszer: nagy sporttáska és két spanifer:-) Saint-Tropez-t megjártam így.
Az árcéduláján 73000HUF van, de az ne zavarjon, ha kell neked odaadják 43500-ért.
http://www.suzukihollosujpest....
speedpack wide, haverommal ketten ilyet vettünk, 200km/h-ig jó, erre van kitalálva. Beton stabil, kevés tatyó jó a Zére a segge miatt. Kicsit nyomja az indexeket, de annyi baj legyen. Ezzel megyünk Palermóba júniusban. Nem reklám, de szerintem tökéletes választás, most 43500HUF.
Azért szólj ha sikerül, még lehet hogy nekem is szükségem lesz rá
Igazánnincsenmit.
Remélem jó lesz!
Na Jó napot emberek,
nyeregtáska van é valakinek? Kell hozzá az a kitartószerkezet, vagy nem feltétlenül fontos?
Megjött az első kiállítási Indian. Bakker, ez beszarás, hogy néz ki. Óriási VAS.
Most már felrakhatnál fotókat a Tehénkéről. Igazán kíváncsi lennék rá. Vagy szombaton vagy vasárnap gyere ki a börzére vele, had nézzük meg jobban.
Haha
Szia reg nem latott Borso!
Köszi Írtam e-mailt a hotmail-es címedre.
van mindkét fajta
Nincs valakinek elfekvőben egy pár tükre? Az újféle szögletes lenne a legjobb abból kéne egy pár. Vagy a régi négyszögletesből egy balos...
A műszerfalat itt lehet venni:műszerfal

Nagyon fasza,egy hangyányit talán lehetne nagyobb is, kb 2 óra alatt bekötöttem,sokkal több mindent tud,mint a gyári és a minősége is 1.osztályú

A telót azért adom el,mert vettem másikat,amit alulra kell szerelni,az alsó villahíd alá. nem feltétlen,h az jobb lesz,csak mittomén

Hali FIGU!
Mizújs Dottore?
Neem,nem dobom szét a gépet,csak folyamatos fejlesztés áldozata szegény

Hja,ha vki érdekel a hasidomom tartófülekkel együtt,az is eladó. még másik csavart sem kell venni,fel kell tenni és kész . így fényezve,tartóval 25 rudi.
Jónapot
Hali Király!
Szét dobod a gépet ?

FIGU
Nagyon jó lenne!Megköszönném.

GPS-el elboldugulok és felrakom vmelyik mocira.

De ugye nem pizzafutárkodás?!
Hali!

Nekünk sofőr cégünk van, de padlón vagyunk, sorra kell elküldeni az embereket, mert a válság miatt folyamatosan csökken az igény. Nappal és éjszak is.
Ha a futárkodás motorral neked jó, akkor simán be kell kopogtatni a nagyobb futárcégekhez. Egy helyen meg tudom neked kérdezni, de az erős budapesti helyismeret általában azért feltétel.
Úgyhogy nehéz, de kitartás!
üdv
knapet
Segítség!

Pesten nem tudtok vmi motorozással kapcsolatos munkát.

Bármi más munka,értékesítés,szalon,adminisztráció,sofőrköd
és érdekel..
Érettségi és "A" valamint "B"-s jogosítvánnyal.
Illetve,hogy hol tudnám elszállásolni a kawámat és a babettámat pár hétre amíg kicsit rendbejövök anyagilag és tudok garázst bérelni?!
Jó estét!
sztem korrekt

milyen müszerfal ez? jól mér? hogyhogy nem kell neked a kormányteló, anélkül elég fos....
Ez a kettő sajnos nem ér ide.
Mi pedig őt hozzuk ki.
okés köszi nekedis , köszi TeeBee nek is
Tudom,van olcsóbban is teló,bár a tartója a Z-hez rohadt drága,használtan meg szinte alig lehet vadászni az ebay-en is! meg ez télleg nem gagyi !
Szal ezé ennyi!
Lefotóztam!

50-et kérnék érte!