Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali májsztró!
Pont nemrég olvastam a hétvége statisztikáját. Volt egy csomó motoros baleset sajnos. És egy részében NEM a motoros volt a hunyó, hanem a figyelmetlen, a kreszt nem jól tudó autósok.
Én úgy mentem a nőnek, hogy kb 80-nal ( egyesben mentem, fél gáz fölött kicsivel ) megelőztem a sor elején menő autót, és a takarásából kiérve láttam meg a nőt KERESZTBEN a Váci úton. Az utóbbi napokban fél éjszakákat agyaltam azon, hogy el tudtam volna-e kerülni. Arra jutottam, hogy nem. Kíváncsi leszek azért a rendőrségi jegyzőkönyvre és a vizsgálat eredményére. Őszintén. Néhány éve, éjszaka ( nem kedd délelőtt fél 12-kor... ), egy ilyen megfordulásért 3 hónapra vonták be a jogsim és 80.000 Ft volt a büntetés. Pedig senki nem jött egyik irányból sem...
Szeva Petya!
Örülök hogy jól vagy, megértelek!
Nekem sajna pár hete halt meg 1 cimbimnek a felesége motoron,
külön géppel voltak egy kisteherautó eléjük hajtott a 6-os úton,
srác túlélte a felesége nem.
Túra enduróval voltak és nem 20 évesek, óvatosan mentek!
De a 25év alatt sajnos több motoros temetésen voltam,
és még több látogatáson!
FIGU
kösz jaja az enyém
A narancs a tied? Láttam kint, de tényleg csak negyed órát voltam, úgyhogy annyira futotta, konstatáltam de fasza.
ez a gép nekem is nagyon tetszett
szétnéztünk már mi is ma a devils-en
Nem tudom. Szerencsére... Ennél csak a Panel verzió tetszik jobban...
Megvagyok köszi. Beszedtem pár fájdalomcsillapítót és így tudtam kicsit "sétálni" ma délután. Kimentem az Építők csarnokhoz, de 15 perc alatt teljesen kifáradtam, meg kezdtem is zsibbadni. De alakul a molekula. Végülis 2-3 hét fekvést mondtak amikor kiengedtek pénteken...

Mennyi az ára?
Hogy vagy?
Ámen!
Hali huligán!

Igen ennyi. Ez nem játék. Ekkora szerencséje, egy embernek, egy életben, csak egyszer van. Ennyi. Nincs ezen mit gondolkozni.

Ősszel is 3x szembenéztem a halállal, autóstársainknak köszönhetően. Akkor hirdettem is a motort. Nem ment el, most megkaptam a végső leckét. Nem venném a szívemre, ha azzal kellene valakinek felhívni a feleségem, hogy apa nincs többé, vagy 20-30 évig pelenkázni és etetni kellene. Ennyit nem ér semmi. Pláne nem a motorozás.
Ennyi volt? Én is ezt éreztem tavaly...Mondjuk neked gyerekeid vannak.. de gondold még ezt át
Nem ismersz. Én többet nem motorozok. Ez nem játék.

Visszatérve még az autóépítő bigyulára, nekem ez kellene. Ráadásul (sajnos) eladó is éppen...

http://v8cars.hu/slide.php?ima...
Igazából semmi, mert úgyis vissza jössz motorozni.
Nem tudom. Azon az oldalán csúsztam. Holnap megyek "szemlézni".
Mi jár a fejedben?!
Genya...
Jól van gyógyulgassál .
Leo vince túlélte a balesetet?
5 nap fekvés után, 3 fájdalomcsillapítóval tudtam 15 percet "sétálgatni" ( valójában totyogni ) ezen a bulin. De jó meleg volt, sütött a nap és volt pár arc akivel mindenképpen akartam beszélni. Az autók többségét kívül-belül ismerem, a legtöbben ültem is. Ezek az épített motorok pedig csodálatra méltóak, de igazán nem tudom a helyén értékelni őket. Sajnos. Inkább csak a befektetett munkát.

Egy szó mint száz, javulgatok.
Őt hazavinném, van pár szép darab
Amúgy gyógyulgatsz ?
Bocs a rossz minőségért, régebbi narancs Z 1000. Csak messze is áll, meg sötétedik is. MOST. Vecsés.

Esetleg magára ismer ( majd nyilván ) valaki?
Semmi gond.

Amúgy ilyen autók voltak:

http://v8cars.hu/album.php?alb...

meg ilyen:
Küldj egy mailt és átdobom...
Jah félre értettem sry
Egyébként nekem tetszik...
Mi az, hogy hol van az autó?!?