Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akik jonnek, azoknak nagyjabol mindenkinek jo a 24-28, uh leszogezhetjuk ezt az idopontot!
Tehat mindenki ekkorra tegye magat szabadda!
Teletank, es zsnauuuu
KÖSZI
No gratula lesz az még sokkal jobb jó pihizést
Hello
jaja, utoljára asszem a kawa-napon voltam fent a pályán júliusban meg tavaly talán 2000 km.et mentem. volt mitől elszokni most konkrétan a lépcsőn alig bírtam felvánszorogni

biztos Steve is elmeséli a tapasztalatait, de én csak annyit tudok mondani, ég-és-föld megdolgoztat rendesen, szó se róla, össze kell vele szokni, de tavaly erőlködve mentem kb olyanokat, mint most fél év kihagyás után
Szia elpuhultál a télen de meglásd belerázódsz cudar hamar lehetek az első jelentkező 1.
Jóestét
túléltem, de ennyire fáradt nagyon régen nem voltam. Nem is bírtam a 3x30 percet... szokni kell még a motort.
VISZONT! Minden tiszteletem és imádatom a szerelőé
a lendületből motorozás kizárva innentől ez ragad az úttesthez, nem érezni vele se göröngyöt, se gödröt a két motornak mintha csak a színe lenne ugyanaz
aki szeretné, szívesen elviheti egy körre, csak hozza is vissza
szinte bármi pénzt megér ez a változtatás
Köszi Béla akkor ha meg van a pontos időpont ,hogy mikor megyünk leadom a pontos létszámot részemről
Köszi nagyon boldog vagyok örülök a kis masinának ugyanez csak zöldbe
ahogy lesz anyag teszem fel,hogy derüljetek . vigyázz magadra és tehénre mikor lesz a verseny
Persze, johetnek.
Üdv nép!
Az ismert okból feleslegessé vált egy Icon motoros dzseki. Motorkiállításon vettem, összesen 2x volt rajtam. Por-karc-stb mentes. Farmer, bőr ujj, kivehető protektorok, kicipzárazható bélés, belső zsebbe varrt Szent Kristóf ( utazók védőszentje ) medál stb. XL méretű, én 182 cm vagyok és 105 kg, rám pont jó.

Akciósan volt 40.300 Ft, 35-ért vihető. Fellelési hely Vecsés, de értelmes keretek között bármit meg tudunk beszélni.
hátha valakit érdekel
http://www.hasznaltauto.hu/2852644_kawasaki_z7
50_2004
Ma megyek fogászatra, ha nem leszek nagyon leromolva, akkor elgurulok én is. Megdumáljuk holnap délelőtt.
Jó regget!
Norbi grat a géphez! Fénykép?
Borso csak óvatosan a pályán
Na mégegyszer!Holnap Citadella,jön valaki?
Nem tudom most hánykor lessz,de 4-er ott vagyok
szóval dolgod van
én nem merem odaadni senkinek innen (persze DE! ), hogy kipróbálja, mert elfelejti visszahozni
hát igen...
az eleje....
szerintem ne ecseteljük a változást mert azok akiknek még a gyári van bent lassan meglincselnek...
köszi
addigra én már a teszten is túl leszek, de legalább lesz miről beszámolni este nagyon kiváncsi vagyok, mit változik a motor, mert az eleje az az ég-és-föld kategória lett és ha a hátulja is ennyire faja lesz, akkor térdreborulok a szerelő előtt
(remélem nem olvassa )
kösz az infot

elvileg belemegy, de pontosat délután 4 körül tudok mondani
akkor rakom bele én is 636osét :)
ahogy én nézegettem a fesszabályzó útban lehet a kis tartálynak a rugóstag tetején de ha így van akkor az megy máshova

biztos ami biztos megvettem a hátsó lengőkart is de szerintem a gyárival is jó lehet...
15 pénz, 3x30 perc idén
online regisztráció van, 3 napig előtte. az a javasolt forma. 1 de és 1 du utcai csoport van, időkorlát nélkül (köridő), + 2 licences.
www.brorganisation.hu

Steve,
a zx10 hátsó gátlóját bele lehet tenni a Z-be, igaz
megy doktorbácsihoz a Kicsike, csak a szerelő sem egészen biztos benne és kissé izgulok
borso
mennyibe kerül egy átlag halandónak egy ringes motorozás?
wow
remélem lesz hamarosan videó, amin nagyokat lehet nevetni
ma én is megyek, megtúrom délután a ring aszfaltját kicsit , de remélem csak képletesen
hazahoztam a kis földmunkagépet . penge
Köszi na uccu a meló
Aztat
Ja amúgy jó reggelt