Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyém E jelzéssel ellátott bocs és olaszból származik
Jaaa ezt ismertem. "E" jelzés nélküli, magyarán rendőr agyonbasz(hat) érte. Azért köszi.
tutilámpa
asszem ezt akartad
knapet amugy jobb ha ebay-ről veszel, ott olcsobbak
Tutilámpa.hu
faja majd szurkolok csak szólj, hogy hány órakor
Az égvilágon semmi.
Ma mentem volna rutinozni, de a hóesés keresztbe húzta a számítást. Holnap délelőtt még megpróbáljuk. Aztán onnan szerintem átgurulok Kiskunlacházára.
Szerdán meg vizsga... juhhuhuhuuu
sportoltam ma délután, aztán most kissé hulla vagyok jó érzés, sírni majd holnap fogok
nálad mi a helyzet
Jóestét kisasszony! Mi újság?
Az index a lámpában van?!? Ez gyári megoldás? Hátul is? Ez érdekelne. Tudnál a megoldásról képet mutatni? Mindig kérdés, hogy hova, milyen index kerüljön. Ez jobb mint a mini. Köszi!
amit árulsz sok sérült cuccot az erről származik
Olaszból származik a motor ma lett rendszáma , a tükröket festettem azért nincs rajt , az index a lámpába van.
biztos csak fürdéshez vette le őket
Faja. Ezzel így jártál az utcán? Se indexek, se tükör, rendszám szinte nem is látszik szerintem hátulról...
Baszós masina....
Szevasztok eladnám a motorom ha valakinek megtetszene most raktam fel a hirdetésekhez "sport,sporttúra"rovatba.
enyém detto ezt csinálta az ősszel...
aztán egy gyertya csere és szelephézag állítással elmúlt minden 23ezer km-ert bírt a gyertya
Hali!
Mikori, mennyi km, első tulaj? Lehet gyertya is.
Sziasztok! Tartós magas fordulaton kicsit rángat a 750-em, mintha keveset kapna. Van valakinek tippje mi lehet a baj? A tankot már kitakarítottam, nem segített. Félek az üzemanyag szivattyúm nem nyom eleget. Előre is köszi!
1000es szervizig benne hagynám aztán menne kifelé a p....a
Hali! Dobsz egy mail címet? Még annyit, hogy helyileg hol van? Holnap lehet megskubiznám. Köszi!
járás után kivenni.... jólenne
folytást venni kell kifelé mihelyt hazavitted
Üdv mindenkinek! 70 000huf papiros, ideiglenesen ki van vonva a forgalomból, az egyik trefója halott, és egy akksi kell belé! 1981-es évj.
Ezt a szezont fojtással kell levezetnem.
A bejáratást meg nagyon komolyan veszem.
Köszi a segítséget
Mindenre együtt 60 000 nagyon jó ár. (a gyárihoz képest)