Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóóó reggelt
Jó reggelt!
jó idö lesz vajon ma?
Sziasztok!
Sajnos a holnapi programok közül a motorozás húzta a rövidebbet... Felül kerekedett rajtam a család, mennem kell ebédre, nem tudok veletek kerülni... Aztán csak óvatosan...
Ami 1.4 alatt van az annyiért adja el. Nincs ebben nagy trüváj. Főleg ha tehermentes.

Én nem adom el, illetve jelen helyzetben olyan 1.550.000 környéke lenne nekem nullás ( illetve ez is bzkó de nagyon, de ez betakarná a hitel lezárást ). Ennyit viszont nem ad érte senki, hiába hibátlan, nem kókányolt, extrás stb. A beragadtak és a készletfinanszírozásból visszavettek ennél kevesebbért vannak, és azok nulla kilóméteresek. Evvan. Használom amig tudom fizetni. Olcsóbban tudok járni vele mint autóval. Habár autóm most nem maradt egy sem.
Hát igen a 3000-es nekem is nagyon gyanús volt.
De ami 1 400 000 alatt van az vagy nagyon rá van szorulva vagy nincs rendben a gép.
A te géped már nem eladó?

Köszönöm neked is.
Köszönöm a segítséget, hitelt 1általán nem szeretnék felvenni.
Inkább szülőktől kérek kölcsön...
Főleg hogy még nem állt meg a forint lesz még az 320(minimum) is.
A szaki már megvan, bár 300km-es távokra nem hurcolom el őt
ma lett 20.000km.es a kicsike :)
A bankok nem is nagyon adnak hitelt, pontosan ( többek között ) a magas árfolyamok miatt. Gondolj bele, adnak most 204 forintos svájci franknál, és tegyük fel vissza megy 1-2 év múlva 160 forint környékére. Ennyi bukó nem fér bele nekik. Van ismerősöm aki hitelekkel foglalkozik. Mármint bankban. Azt mondja, hogy kézifék van, minden téren. Jármű, ingatlan stb.

Eladni is jóformán csak az tud, akinek tehermentes pl a motorja. A lezárás most annyira drága, hogy kevesen tudják, vagy akarják bevállalni a hatalmas buktát, csak, hogy szabaduljanak.

A linkelt hirdetésekben, ha mindegyik olyan amilyennek leírják, és a képeken kinéz, akkor a legelső a befutó szerintem. Ha már választani kellene. A 3000 km-nél cserélt frontos utolsó eleve felejtő. Szó sincs a szövegben arról, hogy upgrade lenne. Márpedig ha az lenne, akkor nem ennyi lenne az ára, plusz ezt feltétlenül bele kellene írni.

Ja és ma délután kerültem egy aprót, csak itt a környéken, mert mire oda keveredtem addigra gyakorlatilag besötétedett, meg kezdett lecsapódni a pára. Azért faszányos volt! Holnap délelőtt is megyek, de 11-től szülinapozás...
Freeman!

Szerintem hitelre ne vegyél semmit. Okosok mondják, hogy most a legmagasabb deviza árak mellett vegyen fel az ember hitelt, ettől ez már csak lejjeb mehet, de ezt senki sem tudja most megjósolni. Csoda nyilván nem fog történni, elég nagy a kupi. A meghirdetett hiteles áraknál, valószínűnek tartom, hogy nem annyi a vége, mint amennyire tartják, ha igen szerencsés vagy. Egy z-be néhány ezer km semmit sem sem jelent, ez az én tapasztalatom. Az árat neked kell belőnöd, vigyél magaddal valakit, aki konyít valamit a motorokhoz.
Remélem segítettem.
ok köszi
Holnap mégis tudok menni, menjünk csavarogjunk egyet
10 000 - 15 000 kozt....mintafuggo...
Az aruk?
15000 ft korul lesznek
egy asztalos se
Szép munka amúgy asztalos vagy?
Én ács tanonc vagyok, de ilyet nem tudnék csinálni.
Nagyon jók gratula és mi az áruk
Szia Panyo.

Szeretnék megint segítséget kérni tőled, mert legutóbb is nagyon segítőkész voltál.
Találtam pár új hirdetést amit megleshetnél nekem, hogy az adatok alapján melyiket lehetne megnézni.
Van 1-2 aminek gyanús az ára.
Az utolsó meg 2007-es 3000 km el és új telóval ott valami nagyon nem stimmel sztem.

Élőrre is köszönöm.
Üdv /Free/

z1
z2
z3
z4
Na 2drb. mar el is keszult, es mar el is vittek
6 fele, fajta van uh most beletemetkezek a keszittesukbe
Holnap nekem csak a délelőtt jó, max 11-ig. Úgyhogy jó utat nektek. Én ma megyek délután ha egy kicsit tisztul. Szél nem érdekel, városban nem zavaró.
Ha nem esik, akkor 13 órakor ott találkozunk.
Akkor innentől ez nem kérdés hanem tény
Holnap délután 1 kor találkozó a citadellán. Persze ha mindenknek jó az időpont
Ok nekem jó
Többiek?
Az jó is...Citadella 13:00

mit szóltok?
Az uticél teljesen mindegy majd kitaláljuk. A találkozó rézemről mindegy, mondjuk találkozzunk a citadellánál...