Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asszem megbeszéltük
ugyanott csináltattátok?
mennyibe fájt?
a héten lehet kész lesz az enyém is
fasza lett nagyon majd levizitelem élőbe is
Majd a felniről tegyél fel fotot ha lehet!Mennyiért csinálják?Az űléspúpot hol vetted?Én most csináltattam magamnak.Sajnos nem lett valami fasza de jobb mint a semmi.
thnx
Csak az eső ne esett volna hazafelé... meg ne sötétedett volna rám...
nameg lehetett volna kicsit melegebb is A kezem még most is kísz van.
De megérte!
szerintem szép lett gratula
Koszi
Huh jo visszaemlekezni
Látom, az izgalomtól remegett a fényképezőgép a kezedben. .

Béla, idenézz mit találtam neked/rólad:
Az enyém már kéééész!
Hamár zöld akkor legyen zöld...
bivaly, vagy bárki akinek 07 utáni z1000-e van
elmondanád vagy lefényképeznéd nekem hogy a mocidon a jobb oldali tükröt mi rögzíti a kormányhoz?
kicsihez van nekem gyári eladó ha érdekel
Jóestét!
Gyárit.
Sziasztok!Érdeklődnék ki milyen fékbetétet használ a pici z-ben.Milyen fajtát érdemes venni?
Joreggelt
Ezer bocs mindenkinek, de sajnos a Ti számaitokat nem tudom. Azért szégyellem magam. Villanyt szereltem délután 3-ig.
Jóreggelt
csucsu citadelláró ment dolgozni...

Robisnak meg fekete pont mert fél órát vártunk rá. és nem szót hogy nem jön
ilyen hozzáállással menni fog sztem
A gyárban is megcsinálták valahogy...
Hengerek átfestése kicsit necces nem?
Nekem az a bajom, hogy egyrészt a vételnél emg volt beszélve, hogy egy készleten lévő ezüst felnijével átcseréljük, mire megyek érte. Persze palira vettek. Azóta láttam útólag festettet ( profi fényező csinálta ), de nem tetszik. A gyári porfestett tetszik, aminek van egy kis texturája. Szinterezés megoldás lenne, de most nyista mani. Ezért lenne jó, ha valaki cserélne velem. Bár akkor elkezdeném a totál black edition kialakítását. Matt feka minden. A hengerek, a segédváz, a fényezett részek, minden. Zéró felirat... stb stb...
Felniket én is színre fujtm,de csak a közepét.Sokat dob rajta!