Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a gyári rendszámvilágítás rajta? Végülis 15 ezer nem olyan sok érte.
És egy ilyet, honnan lehet beszerezni?
Na ilyet még nem láttam. Akkor visszaszívom. Bár nekem a kisebb index akkor is jobban tetszik...
Pont ezt akartam mondani, hogy a gyári index alaktalan felfogatási helyét nem tudod kialakítani a mini rendszám tartón. De hát lelke rajta.
Gyári indexhez tartó 49 euro.
Na, akkor mégsem kell faragnom?
Honnan intézted?
Nem tudom, nekem nem adja...
30 ezret meg szerintem nem is nagyon ér meg...
Sokkal karcsúbb vele a motor, és nem utolsó sorban erősebb fénye van.
Nem, csak a hátsó volt ennyi, az első plusz 8 ezer volt, külön kellett rendelni.
Az enyémre, bár az '06-os évjárat, olyat szereztem, ami a gyári indexeket használja (de lehetett volna olyat is kérni, amibe a kicsi index való). Gondolom az újabb évjáratnál ugyanez a megoldás működik.

Nem tetszik a kicsi és nem utolsó sorban nem is tartom olyan biztonságosnak mint a normál méretűt. Engem ne csapjon el senki azzal az ürüggyel, hogy nem látta az indexem!
21 volt az első-hátsó indexel együtt? Az nem olyan rossz ár...
Én a gyári indexekkel szeretném majd használni, egy fehér búrát kell majd intézni rá és azzal nagyon jól nézne ki...
Itthon van egy srác aki foglalkozik vele de ő elég drágán adja, ha jól tudom akkor 8500Ft-ért ad egy párat...
Ebayen is megtaláltam...
Fehér indexbúra
A gyári indexekhez nem fogsz tudni rendszámtartót felrakni, csak ha valahogy kivágatod a felfogatás helyét. Szerezned kell kicsi indexet.
Én az enyémet a bigicsekében vettem, a mini indexekkel együtt volt 21.000 Ft.
Köszi srácok, szerintem idén ennyi...
Egy rendszámtábla-tartót kellene szereznem még a gyári indexekhez, olcsó pénzért és teljesen elégedett lennék...
Motorino Te merről szerváltad és mi píz volt?
Nagyon szép!
Jó kis szépke lett .
Na, hazaértem még sötétedés előtt... de nem a fényképezés járt a fejemben, hanem az, hogy vazzzzeeee felszáradt az úúút.
Fel is pattantam a mocira és csaptam vele egy kis karikát.
Amire odáig jutottam, hogy lefotózzam addigra megint besötétedett és nem tudtam értelmes képet összehozni, az Omniám sajna nem tud jobbat ennél ilyen fényviszonyok között...
Kicsit gáz lett, de a lényeg látszik rajta.

HUH ilyen olcsón van már Z! El sem hiszem...
Én 1,7 alatt nem adnám el.. igaz van bennt kemény 4800 km , és 200 fölött 1x járt... ezért nem is adom

De ezek sztem visszavett motorok azért ennyik, vagy valami nem stimm...
Jóestét!
de jó volt gurulni
Poros a hatso ulesem asszem portorlo utan kell nezzek
Na újra ide szabadultam egy picit!
Csak lenne már kész az én púpom is!
A festés az már fél siker ha elkészül!
De még tartó szerkezetet is kell csinálni rá!
Majd dobj fel képeket ha lefotóztad!
Ez nem vészes...
Az enyém már készen van, tegnap mentem érte, csak amire hazaértem már sötét volt és nem erőltettem a fényképezést.
A kerekeket sem sikerült a multkor jól lefotózni, mert már kezdett sötétedni és siettem is.
Majd ha látom nappal is a mocimat csinálok róla egy értelmes képet...
Viszont ezzel a 8N kódú színnel van egy kis gáz, nem olyan veszettül szembetűnő, de ha valaki ilyen színt akar fújatni az keressen meg, szívesen elmondom a tapasztalataimat azaz a fényező tapasztalatait...
Szerintem sem rossz ár!És egy karosszéria műhelyben csinálják!
Ezért nem is kerestem maszek fényezőt!
Mert 5ropinál olcsóbban szerintem ő sem csinálná meg!
Ebből a 7500Ft ból 4ropi a munkadíj!
Hát a mocit inkább ne kelljen átfújatni!
A Te púpod hogy áll?