Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Robis,ezek ikertestvérek !
Sajnos a mai találka nem jött össze, mert baromi sok teendőm volt a ház körül. De a moci beindítottam. Mennyei érzés volt végre megint hallani a hangját.
Mérhetetlen szigor. Büntet, ha nem figyelsz!
Tessék, íme a kép.

Műanyagoscsaba féle hátsó sárvédő, hasidom. Felnicsík, plexi, szín, típus, évjárat. A legszebb motor a világon.
Persze hogy érdekelne, csak a Húsvét, nálunk szigorú ünnep és ráadásul most már van kivel locsolkodni mennem (a fiam), ezért ez a két nap családi körben telik. Pedig tényleg nagyon mennék.
Mentem en is egy keveset, es ugy vettem eszre, h csuszik a kuplungom
Hát pedig fater Robis komámé pont ugyanígy néz ki
No copy .Lássuk a képeket !
nincs valakinek otthon elfekvőben z750/z1000
kicsi és nagy motorfedél jobbos
sérült/törött/ép is jó lenne :)
ebben a válságos időszakban csakis igy szabad
üzemanyag takarékos üzemmód
Robis téged érdekelne a húsvét amire invitáltam a társaságot
megyek én is motorozni, de asszem ezzel nem sok értelme lenne igy marad a simson
Jaaaaaa azt hittem sárt dagasztani mész az endurosokkal aha akkor mész 1 re a Citadellához te is jó nektek szívesen ütköznék én is veletek hmmm
motorino, Te másolod a motoromat? Mindjárt teszek fel én is fotót a mostani állapotról.
neeeeeeem teeeeeeeeeeeeeee
azzal nem is merek menni
Knapet vagy FIGU motorját szeretném kipróbálni
mármint valamelyik enduros adja oda a motort azok is át vannak tételezve .
ne is mondd mennék most én is kifelé a világból , csak éppen nem tudok/lehet és ááááááááááá, már hajt a vérem érzem, hogy hangyásodok
szegény Tehén ... mit fog kapni az első utak alkalmával
még az is lehet, hogy ha valamelyik kedves fiú odaadja az ő motorját, kipróbálom ezt a kisebb lánckerék dolgot az én súlyommal valszeg kicsit más lesz a hatás ...
na akkor rakenról.. csak óvatosan igen váron én is Z hívását beszéltünk róla meg fertőzött rendesen oly annyira,hogy már gyűjtöm a lóvét a pit-re megkérdeznéd az ottani kollégákat,hogy honnan érdemes jó pit-et venni ők atért csak jobban benne vannak ebbe a műfajba(még) ja és már meg van az Erdélyi túrára is a píz . szóval már csak menni kéne
ma lesz, ma lesz mennék már most, csak még hideg van
viszont az előrejelzés bíztató , már felpörögtem

te mész ma valahova? Z koma megfertőzött rendesen
neked is szép jó reggelt . te kis te na volt tegnap sárdagasztás
Jójeggeeelt