Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én valószínű ráérek.
Hol lenne a találka és az úticél?
Holnap mi lesz?

Ki jön ki nem? Most néztem nagyon fasza idő lesz.
Mi lenne ha 13:00 körül találkoznánk?
Halihó
Nállunk nem süt a nap,de lehet kimegyek én is egy kanyarra
A szél viszont fúj
Üdv! ?felétek is ilyen szikrázó napsütés van.
megyek is gurúlni!
mondjuk 1-2 héttel húsvét előtt de ha már tudod hamarabb is
Például:el nézhetnénk ide http://www.demjenszallas.hu/te... van éjszakai fürdőzési lehetőség Miskolc tapolca bobozás http://www.youtube.com/watch?v... . . Nagyvisnyó fele remek az út és tudok ott egy tisztást a hegyek között ahol lehetne egy full nomád fórumos bulit csinálni meglesnénk pl ezt a helyet is
Jól hangzik, mikorra kell konkrét válasz?
csak jó idő legyen!
Helló itt szállnánk meg:http://www.holloscamping.hu/ho... 10-13 ig azaz 3 éjszaka dumálgatnánk ,iszogatnánk ,bemotoroznánk a környéket stb
1105 M1 motorvizió
Sziasztok!
Engem érdekelne. Részletek?
Igen az biztos,hogy korán van csak azért dobtam fel így 6 héttel előtte,hogy letisztuljon ki jön ki nem stb megyünk a faterhez valami családi ereszd el a hajamra
Szerintem nem rossz ötlet
remélem az időjárás is jó lesz és akkor megyünk mind talán még korán van nekik
mi a mai program
szia mizu látod senkit nem érdekel a fórumos húsvét Hollóstetőn amit kiötlöttem pedig jó lenne bár még addig van kb 6 hét hátha meg gondolják magukat
Szia
jó reggelt
Sajnos teljesen mindegy, hogy jól van e beállítva, jelenleg a jogszabály úgy szól, hogy csak az olyan járművön lehet xenon lámpa, amely rendelkezik gyári automatikus lámpa szintszabályozóval (terhelésfüggő). Egyszerűbb és olsóbb ha veszel nagyobb fénynyereségű halogén izzóra. FIGU-t kérdezd, ő kicserélte és nagyon elégedett vele. Talán 500 Forint volt darabja. Nem hiszem, hogy jó ötlet a rendőr figyelmét felhívni egy 14 ezer Forintos cuccal, aki majd megbüntet és még lehet, hogy elzavar a mozaikba is, vagy leveszi a rendszámot.
Jóestét!
Az tényleg kurva gáz, hogy ha valaki úgy állítja be, hogy a csillagokat kémleli vele. Viszont, ha valaki az éjszakai közlekedés bizonságán akar ezáltal javítani és hajlandó normálisan belőni/belövetni, akkor szerintem nem lenne szabad betiltatni.
A Z-n szerintem is gázos a tompított.
Hát szerintem viszont jogos. A falra mászom az utólag beépített xenontól. Kiégeti a szembejövő szemét. Nem véletlenül tiltják be. Csak gyárilag automatikus szintszabályozós xenon lehet. A rendőrök azt mondják, hogy fokozottan fogják ellenőrízni. Sok sikert hozzá.
az király! na mind1!de nem mondok le róla!szerintem nagyon gyengusz a gyári tompi!amugy ,még csak olyant akarok ami nem feltünő,nem vakit,stb...!a lényeg hogy a mostaninál jobb legyen!
Van itt egy olyan topic hogy motorba xenont...vagy xenont motorba...ott szerintem többen tudnak segíteni.
Hali! Isten hozott.
Viszont. Szerintem xenon szettet nem fogsz tudni venni, hivatalosan, ugyanis január 1-től sem árulni, sem használni nem lehet. Sem autóban, sem motorban.
szevasztok!van 1 08-as z750-em,és akarok xenont bele!
a lényeg,hogy 1kis segitséget szeretnék kérni töletek hogy mégis,merre induljak meg?!Elöre is köszi!
Jah lehetett egy pillanatra, mer' ezt a Gyikot itt tudtam elcsípni
Látom elvagytok itt a kis dógaitokkal, de ha jársz a fatornyos hazánkban ,recsegj és elviszünk alkeszkodni a gyík + én