Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló mindenki arra gondoltam,hogy itt http://www.holloscamping.hu/ho... egy fórumos húsvétot eltölthetnénk ápr10-13ig bemotoroznánk a környéket, duma,drinken,stb na mit szóltok .
Mint mondottam volt korábban, nálunk vasárnap lesz a nagy családi születésnapozás. Tehát az nekem nagyjából kilőve. Holnap délután elvileg jó idő lesz, én megyek mindenképpen.
Akkor vasárnap ha szép idő lesz, gurulunk egyet?
Eddig is csalt, nem is keveset. A gyári összeállításnak sincs köze a valósághoz. Majd holnap-holnapután lemérem GPS-szel, bár meg kell valljam nem nagyon érdekel. De, hogy világosan lássunk, megteszem.
Ahhoz már lánc is kellett volna. Nem akarok sztrítfájterkedni, ez így most jónak tűnik. Egy picit agilisebb, és sokkal rugalmasabb. Jó választásnak tűnik, majd a tartós teszt igazol. Vagy nem.
és mennyit csal az óra
Na azé kellett volna hátra még a 2vel nagyobb
Én most értem haza. Másfél óra megállás nélkül. Körbe-körbe karikába. A kisebb lánkerék drasztikus változást nem hozott, egy picit jobban emelgeti az elejét, de abszolút kezelhető. Amiben sokkal nagyobb a változás az a rugalmasság. Mintha talált volna plusz 20 Nm-t... Hát és a LeoVince üvöltése-durrogása de hiányzott... Azt hittem jobban berozsdálok, de nem... Csak az első 10 métert volt furi... KKkkhhirrálllyyy....
Juhejj.....egészen szenzációs érzés volt. De hazajöttem, mermégannyiramelegazénincs...és megint keresztbebasztam 3x
Szia Zrider!
Téged is 'látni' ?
Menjetek mind a sunyiba...
Ma én is kigurítottam a mocit!
Idén először!
Egy laza 70km-t tudtam menni!
De sajnos mára el kellett tennem!
Okés!Úgy lesz!
Köszi!
Ne szopass má' ,
Milyen hó? Hahóóóó
hellóka itt meg szakad a hó
Na én is indulok a bigicsekébe... huhuhhuhuhuhuuuuu!
nahuzokafaszbamotorozni
nincs mit ha elakadsz vmiben szólj
megyünk napozni?
sütasütasütanaaaaaaaaap
Üdv Mindenkinek!
Benne vagyok én is a vasárnapban! Igaz nekem is szülinapot is kell ünnepelnem, mint Knapetnek (utólag is füle érjen bokáig! ), csak nekem nem a sajátom, hanem az öcsémé. Majd valahogy összeegyeztetem a programokat! Remélem jó idő lesz!
dehogy volt csak időnként arra járok, de sose tudlak elcsípni egy köszönésre
elállhatna már az eső
Jó reggelt Mindenkinek!
Janika!Nagyon szépen köszönöm a képeket! !
Sokat segítettél vele!
Ja jó napot!

Úgy mondod, hogy elkerültük egymást, mintha meg lett volna beszélve, hogy találkozunk. Most egy ideig egy kis nyugalomra vágyom, ezért nem mentem tegnap a Lurdy-ba. Meg aztán autóm sincs amivel menni tudnék. Ma délután elhozom a motort, mostantól ha nem szakad az eső akkor motrozok.
amúgymeg jóóó reggelt
képzeld, tegnap nem akasztottak fel meg este meg akartam mutatni az új hajam, csak megint elkerültük egymást
ebben lassan mintha kezdene rendszer lenni