Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De pufogót cserélhetünk
Áhh
Ha fekete mocim lenne biztos lefújnám feketére a felnit is, nem tetszik az ezüst.
Ezüst motor fekete felni
Ja, ja voltam. Sajna a derekamnak nem tett jót, pedig pucsítottam, ahogy csak tudtam. Fos magyar utak nem sérvbarátok.
Ha megveszed, akkor a felniket elcserélhetnénk...
Lehet, de másik oldalán nem volt sérülés.
Biztosan tanktaska csialta
Év elején benéztem a Bigi csekéhez .
Elég jó állapotba van. A gumikon látszott és az eladó is mondta, hogy volt a ringen.
Egyszer eldőlt rossz kitámasztás miatt, enyhébb karcolásokkal megúszta.
Hátsó gumi csere szükséges.
A tank egy részén sok apró karcolás van, azt nem értem, hogy az mitől lett olyan. Be karikáztam a képen.

Köszönöm a segítséget.
Mien jol neznek ki a kicsi Zek
Na itt vagyok
A fekete Gyapi gépe Nagyon jó az üléspúpja
Csucsut elkisértük dolgozni,utána Szentendre
Az ott Bivaly, Tozsó és panyo gépe? Kié a fekete? És hol van csucsu mester?
Szemre Szentendre, Duna korzó, 3 óra körül ma délután...
az klafa lenne, dobj egy msn címet vagy tel számot és megbeszéljük
bocsi. miri vagyok csak a zoli gépe autómatán bejelentkezett. 20/442-50-63 elérhetsz
Szia. Nekem van egy jobbos kicsi deknim. Javított. Ha gondolod megegyezhetünk :D
Hol és mikor készült
Szia Freeman18!
A legutolsót fejesd el az totáll volt!
Az eső nem hangzik rosszúl persze,ha fedi a valóságot!
A második,tank hopadt,de az elmegy csak nem látok hátúl Z750 matricát vagy csak vak vagyok hááát
A harmadik nem 2008 as,a gumik sem tetszenek,de meg kell nézni,ha ez az amit Kistarcsán árúltak akkor felejtős!
Szerintem az első ,de ez csak vélemény tüzetesen nézd meg amit választassz,álltalában kis jelekből sokminden leszürhető
Én délelőtt mentem egy nagyobb kört. Dolgom is volt a városban, meg ha már útra keltem akkor nem a legrövidebb úton mentem. Azért hosszabb útra még nincs elég meleg. Pont határeset. Fel kell öltözni az fix. Meg a gumiknak is még hideg van. Azért fasza volt. Terrorizáltam kicsit a népeket. Meg hazafelé találkoztam az NSX-001 rendszámú paripával ( Honda NSX, piros ) és újfent megállapítottam, hogy egyszer egy ilyen kell nekem...
Hello Zsiványok!
Volt valaki végül is 13h-kor az indítványozott helyszínen?
legszebb .Az eredeti .Zöld
Szeva Betyár!

Hát Robist hiába hívtam most ugye már tudom,
miért nem vette föl, mert el se ment
Nekem sajna lemerült az aksim, mire be bikáztam kicsit késő lett!
azért nyomtam 1 kört hazai pályán
Bocs
FIGU
Aha meg értem na pont ezért kezdtem el ilyen korán firtatni a dolgot mert akkor lehet akár korábbra tenni meg persze húsvétra is akinek nincs családi programja és szívesen megpattanna otthonról
lenne
Khm...ehhez lene némi hozzáfűznivalóm
És azok közül is a legszebbek.