Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így igaz
Oks
már megijedtem hanyagolsz minket . az osztályon jelentem minden ok viszonylag laza hét volt és nállad mi a gáz olvastam,hogy valami probléma van nem ér minket hanyagolni .
Készitek neked is,csak épp elfogyott az alapanyag.
szevaaaaasz
nem teljesen de aggodalomra (...) semmi ok, a Tehén és én maradunk
mi a helyzet az Osztályon
szia kegyed is előkerült . azt hittem már át pártoltál az endúrócross szakágra
Kéreted magad baby, mint egy elsőbálozós csitri (jó mondjuk tényleg az vagy ).
Lóestét
látom, felébredtetek lassan a téli álomból helyes helyes
az én motorom nem tudom, hogyan áll holnap meglátogatom a szerelőbácsit és kifaggatom, mi a helyzet. bár - vessetek meg - nekem nem sürgős. fázós is vagyok, félek is kicsit, hogy kiszalad alólam ...
még játszom kicsit az eszemet, aztán meglátjuk
Jelen állás szerint nekem a szombat lenne a jó, de ez még változhat
Kölcsön dob,az enyém a héten lesz kész.Egrus barátomé.Eladó a dob.1cm-el rövidebb,cserélve lett a vége,brutál jó hangja van.45 pénz,újabb z-hez bekötőcsövel.Igény szerint elöző z-hez is
Csak a zöld motor,a zöld motor..
még hogy nem tudsz kerekezni .
Ezért szerettem bele, és csak a zöld jöhetett szóba, semmi más.
Hello!

Gyapi! Az Akra a motorodon mennyibe került?
hello!

Ez mind normális jelenség ne szarj be...
Én benne lennék ( elvileg holnap hozom haza a talicskát ) de vasárnap lesz nálunk a születésnapomi összeröffenés, családilag. Szombaton magam is terveztem egy kis rozsdátlanítást... Vasárnap mikor, hova, mennyi idő?
Oh az ingyé van
Lehet meg sem várom a nyarat
Mennyi ídő az elkészítés?Csak,mert a tihanyi túra útán felugranák érte hozzád.Persze,ha lessz
12000
Sziasztok!
Gyapi ez a púp nagyon jól néz ki Nagyon eltalált
Nyáron én is beruháznék egyre!Mibe kerül?
Nem semmi vagy apám.
Kész a púpod,azon is gyakorolhatod a dekorfestést!
Ja és a festés hogy áll a gépen?
Arra gondoltam, hogy műanyagos Csabával lemásoltatnám az első sárvédőm és a hűtőtakaróm, hogy azon kísérletezzem ki a különböző dekorfestéseket, hogy melyik áll jól a gépnek. Íg lesz neki minta, ha valaki megtöri valamelyik alkatrészt, olcsón beszerezheti a pótlást.
Csupa jót....örülnék egy laza könnyed motorozásnak veletek
Hát ránk férne egy kis mozgás. Mivel március 15-re szervezünk egy saját évadnyitót Tihanyba, jó lenne előtte egy kicsit átmozgatni a berozsdásodott tagokat. Meglátjuk, mit mond az időjós.