Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nem is mondtam hülyeséget!
gondolom azért, h könnyen le tudd venni, ott megfogod és kész
Fúziós energia a csillagok születésénél is keletkezik, szóval ennek az iránynak is jól jönnek az eredmények, de nem hiszem hogy hamar eljön az olcsó és tiszta energia kora....
Foggalmam sincs amúgy, az enyémen is van, de a hasznára még nem sikerült rájönnöm...
Köszi!
Ma beszélek is egy fényezővel!Kíváncsi vagyok milyen árat mond!
Hát jó kérdés!
Talán hogy könnyebben le lehessen szedni? !
Nagyon király, pont mint a Kacsorjanikáé...
Egy szép kék színt neki, és kész is...

Ez mi a fenéért van rajta?
Robis, szerintem ezt is rosszul tudod. Szerinted küldtenének ezekre Euró milliárdokat, ha már bizonyították volna a létezésüket.
Ne keressük már mindenben a szálkát.
Nagyon jó kritikus válhatott volna belőlled, ha időben elkezdesz abba az irányba mozogni...
Szép napot Mindenkinek!
Megjött az üléspúpom!
Kell egy kicsit gittelni és utána jöhet a fényezés!
És még rögzítést csinálni rá!
A világ energiaproblémáinak megoldása szerintem nem következhet be hamarabb, mint a kőolajszármazékok teljes kiürülése a földön. Mindenki tudja, hogy a világ a kőolaj körül forog.
A nagyok nagyon nem örülnének ha nem tudnák eladni....
Tehát van rá esély.
Vagy dolgoztak volna inkább a hidegfúzión, hogy megoldják a világ energia problémáit. És még számos, ennél fontosabb problémát tudnék felsorolni, amire több pénz kellene.
Tehát igaz? Előfordulhat, hogy feket lyukat hoznak létre amibe belezuhan a Föld?
Ezeknek a létezését eddig is tudtuk, ehhez kár volt megépíteni. Már Asimov is megírta. Ha Dollárban vagy Euro-ban fogható haszna nincs, akkor semmi értelme, pusztán a tudósok nagy é drága játékszere. Ezt a pénzt inkább a rákkutatásra kellett volna fordítani.
A cikkben minden le van írva úgy, hogy Én és Te is megértsük...
Fekete lyuk, sötét anyag, új dimenziók... Pont mint egy scifi-ben.
Valójában nem értem a gyakorlati hasznát ennek a cuccnak, mert állítólag azt tudják megvizsgálni, hogy mi volt az Ősrobbanáskor. De milyen gyakorlati előnyt, vagy kézzel fogható dolgot hoz ez a cucc létre? Azon kívül, hogy egy kisvárosnyi energiát pazarol el a működése?
Ki kell javítsalak, a bedöglés részig igaz. A CMS-rész elvileg 1-2 hónapon belül üzemkész, a gyosító hozzá, kb szeptember körül indlhat.
Ez az idő (5-6 hónap) elhanyagolható ahhoz képest, hogy az egészet úgy 10-12 év alatt építették fel.
Hidd el, hamarabb csődöl be az országunk, minthogy ennek a kisérletnek elhalasszák akár egy nappal is az indítását a pénz miatt.
LHC RAP :)
Kicsit érthetőbben
Ja, és egy kép amit lehagytam a multkor...
tancosnonek
van meg hely az elso sorban
A csucsu műsorát biztosan színesítenéd. . Én tuti, hogy állandó néződ lennék.
Abban mondjuk pont tudok segíteni
köszönöm
még a végén táncosnőnek állok
Én pedig azt mondom hogy ne foglalkozz semmivel, csak a saját érdekeidet nézd.
És ha nem jó oda bemenni akkor el kell huzni a büdös faszba.

Szép okos talpraesett nő vagy. Fogsz munkát találni bármikor
ez most egyáltalán nem győzés kérdése sajnos
mindegy, meglátom mi lesz a mai nap "eredménye", de ettől függetlenül körül kell néznem. utálok remegő gyomorral dolgozni járni
Mi a gond? Most komolyan. Nemrég véglegesítettek. A mostani helyzetben nem egyszerű munkát találni. Ezzel nyilván a te főnököd is tisztában van. Sok helyen visszaélnek most a válság hatásaival sajnos. Ha feladod, ők győznek.