Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Én így oldottam meg a felogatást,4 ponton állítható.Tovább tart elkésziteni a felfogatást,mint legyártani a púpot!
Boldog szülinapot knapet
mi a baj....
Sziasztok
aha, akkor valszeg gyári na este küldöm a méreteket
Úgy látom az a rés mindenkinek a fantáziáját izgatja, de eddig nem volt megfelelő megoldás
Robis pénzbedobálós ötlete nem rossz

Azért van, hogy a sisakjaitokat le tudjátok zárni a motorra. Ezen a résen tud kiférni a bukó állad alatti pántja.
Szerintem igen!
Bontóból szerváltam!
nagyonb egyszerű a felfogatása
gyári púp?
Hát akkor tényleg csak levételt segítő mélyesztés.
Köszike!
A csajokon is csak az egyik irányból van nyílás

Fejtető felől nincs esély
Ott kell bedobni a zsetont a motor beindításig, és minden 10 percben egy újat.
Nem tudom...
A baj ezzel az, hogy ez a nyílás csak az egyik oldalon található meg, legalábbis az enyémen...
Neked utólag is nagyon boldog névnapot!
Ha sisakhálót raksz lef sima ülésre akkor kb. ott jön ki a háló a zár alatti beakasztás után, a másik fele meg az ülés alá megy. Nem lehet hogy ott tudod kivezetni a nyeregtáska hevederjét, ha pl. a púp ven fenn?
Köszönöm!
Látom ő sem akart 30ezreket adni érte!
Gyapi kománk is biztos, hogy otthon van a témában. Mondjuk ő 2007eshez csinált... De lehet el tudja mondani a tapsztalatait.
Visszakerestem, 842. oldal.
El leszek vele egy pár napig az biztos!
Megpróbálok esztergáltatni hozzá!Remélem összejön!3kis fül kell hozzá szerintem!Nagy pénzt nem kérhetnek el érte remélem!
Hétfőn felhívtam a Kawásokat!31e-ért volt náluk színre fújt!
Szerintem lényegesen olcsóbban kijövök így!
Azt nagyon szépen megköszönném!
Huhh, hallod...
Ezzel akkor lesz dolgod nem kevés.
Amikor felajánlottam az enyém sokszorosítását... nem kellett senkinek , de nem is bánom, mert a felfogatása olyan összetett (az enyémnek) hogy többe kerülne legyártani azt hozzá, mint magát az üléstakarót.
figyu
ma este hazaérek 9 felé, aztán lefényképezem és leméretezem neked aztán átküldöm
Nincs rögzítés a púp alján!Kell rá csináltatnom!
Nem tudod véletlenül,ugyan olyan hosszúak azok a fülek az alján mint az ülésnek?
persze
Kacsorjanika!
Lehetne egy kérdésem?