Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tenk jú veri a macskát!
Köszönöm szépen! Drága vagy!
Jó reggelt/napot mindenkinek!
Borso ne add fel!(pár napja rossz a hangulatod látom)
Tegnap kerültem eggyet mocival csepelen és a városban,hát kicsit csúszott,az abs is dolgozott egyszer kétszer
Ja és sokk volt a paraszt az uton
Ma csak a rendőröknek biztos az állásuk. Tozsó, milyen az a szerződéses rendőr állás? Lehet, hogy be kéne állnom nekem is.
Mi a probléma drága?

Egyébként lehet, hogy szükségem lesz a német nyelvtudásodra. Lenne némi fordítani való. Motoros témájú.
ez jelen pillanatban nem keménység kérdése, hidd el
Szevasztok

Borsó kitartás, keményebb csaj vagy te annál.
k...vára nincsenek asszem ma lesz a napja, hogy elkezdek állást keresni
Borsokám...szellemi értékek rendben?
Boldog szülinapot bro!
Boldog születésnapot KNAPET!
Ez a gyorsító egyszer már beindult, de rögtön be is döglött. és várhatóan egy darabig nem is fog működni. A válság miatt, lehet, hogy múzeum lesz belőle. illetve kiállítási tárgy.
Van kedve valakinek betársulni pár sörre?
Nahh, mivel túl vagyok egy - két sörön, már javítom is magam.
Másodpercenként 40 000 000 ütközés fog történni.
A két adat nem ugyanaz.
És még azt mondják, hogy a sör butít...
Szép estét Mindenkinek!
Sajnos a magyar kormánynak ehhez nem sok köze van.
Kb. 10000 embert foglalkoztatnak + még legalább ennyi embert érint az egész létesítmény karbantartása/üzemeltetése.
Amúgy a Svájc - Francia határon van, Genf-ben.
Érdekes bíííza, kár hogy a felét sem értettem annak amit a nagykoponyák magyaráztak. Ami kurva komoly, hogy ha beindul ez a monstrum akkor egy másodperc alatt 40 000 000 proton fog fénysebességgel egymásnak csapódni a tér egy adott pontjában...
Ha összejön egy kiruccanás amit beszéltünk, úgysem ússzátok meg, hogy néhány sör után ne kezdjek el erről hablatyolni...
Az iwiwes képek meg még tavaj előtt készültek, hálistennek a hardware elemek gyorsan fejlődnek, és szükség van időnként Upgrade-re... :)
Pfff
(erre bezzeg van penze a kormanynak)
leleptem...hy
már épp kérdezni akartam, h mi a szösz ez, mert láttam iwiwen is
nagyon érdekes lehet
ja, az első képen a magyarok fejlesztése látható
Már készülök egy ideje feltölteni néhány képet a multhavi kiruccanásomról.
Tudom nem ide tartozik, de biztos vagyok benne, hogy nagyon sok embert érdekelnek az effajta dolgok.
Szóval csak úgy érdekességképp, íme néhány kép a világ legnagyobb részecskegyorsítójáról, testközelből.
CMS - CERN:
Amugy ha a Torpike kavezonal jossz be akkor az elso utca balra, tudod a Gizi csarda utcaja sarok haz
thnx
Kiraktam az adatlapomra
Béla majd valami elérhetőséget dobnál, ha nem okoz problémát...?