Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok's
Üdv Béla!
ennek a túrának is érdekelnének a részletei majd ha ki van dolgozva
Aztán rólam se megfeletkezni mi is szeretnénk aug eleje körül horvátba menni vagy szovéniába
szevaszka mindenki
Amint átértél a határon már könnyű lesz az út A horvátok meg érdekes népség, sisak nélkül, ketten, strandpapucsban 1000-es sportgépeken az sima hétköznapii dolog náluk
Szia Béla!
Nyugodtan írj!
Szívesen állok rendelkezésedre!Amiben tudok nagyon szívesen segítek Neked is és Mindenkinek!
Jó reggelt Mindenkinek!
Béla, nekem viszont majd hozzád lenne pár kérdésem, mert idén többször is készülünk Erdélybe, igaz nem hosszú, csak 1-2-3 napos kiruccanásokra... Tuti tudsz segíteni majd abban, hogy merre érdemes indulni, ha csak egy hétvégénk van is...
azt!

mikor lesz már motorkázós idő?
Jóreggelt
Szia Roland!
En is Horbatorszagba szeretnem szervezni az idei "nagy" turankat ("Keresztul Nagy- Magyarorszagon") az 1000eves hatartol egeszen Fiumeig, aztan lassu evickeles vissza a tengerparton.
Majd irok e-mailt Neked a kerdeseimmel, es ha lessz ra idod akkor kerlek valaszol.
Mar lassan el kell kezdjem a felkeszulest a nagy karikara
Kérdés?

Na még akkor leugrok pár ilyenre..
Az!
De utána szerencsére vissza fekszek egy 11ig!
Már ha eltudok aludni!
Az szép, akkor lassan le sem kell feküdnöd
Én fel nem kelek 9 előtt
Okés!
Jó éjt!
Szerintem én is megalszom!
Reggel 5kor kelés!
Jó éjt Mindenkinek!
Oksa, majd kereslek...
Jó éjt
Dehogy gáz!
Túl nagy tapasztalattal nem rendelkezem!
De ha bármiben tudok nagyon szívesen segítek!
Ha gondolod privátba msn-en is tudunk majd beszélni!
Téli álom?!

Én meg még mindig nem tudok aludni..
Hétvégén átbeszéljük a srácokkal, hogy mi legyen a pontos uticél, aztán ha nem gáz majd megkeresnélek, mint tapasztalt horvátországi nyaralót...
Idáig minden évben sikerült találnunk!
Szerintem annyira nem vészes!Bár főszezonban kicsit többet kell keresgélni az tény!
Hát, nem tudom, hogy el mernék e indulni úgy, hogy nincs szállás foglalva... nem gáz a dolog?
Ennél olcsóbban nem találtunk szállást!
Mindig úgy megyünk hogy nincs előre leszervezve a szállás!
Ott szoktunk mindig keresni!Tavaly amikor voltunk fő szezonban necces volt a szállás téma!
Májusban voltunk Makarskán az megint szép hely volt!De az már 700km tőlünk!De annyival nem ér többet mint amennyivel messzebb van!
Amugy most számolok utána nem is 4-en voltunk hanem 5-en!
Nahh ez az ár még belefér, remélem találunk majd valamit.
Intézni kellene valami utazási irodás ismerőst aki beszámolna üdülési csekket...
Mi is azt tervezzük idén hogy mocival leugrunk egy pár napra!
Ha jól emlékszem akkor tavaly egy 4fős apartmanra fizettünk 20Eurót/fő/napra!
De most nagyon megugrott az euro!