Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valahol a Lengyeleknél van egy 10km-es szánkópálya!
ez mekkora hülye
remélem kiröhögtétek
a főnöködnek ez egy igazi gyökér nekem is volt hasonló amibe csak az volt a szebb,hogy az apósom volt azaz ex após az is a picsám alá adott egy DAF 400 ast amin se normális gumi a fék hol fogott hol lelevegősödött és beesett a pedál stb és így jártam az országot szóval én vágom
Köszi
Hát már nagyon megérdemelné a segberugást!
Tiszta bolond(szó szerint)mesélek valamit....
A műhely előtt van egy betonoszlop az előtt szokott parkolni(az az ő helye!)egyszer nyáron tolatva ált oda az oszlophoz,indult az eggyik kolegámmal a városba beültek rükverc(mert hát úgy szokta)durrr az oszlopnak,erre odafordul a mellete ülő sráchoz és mondja neki,hogy "kolega miért nem szólt,hogy hátramenetbe raktam"
Mindenki besz..t a röhögéstől!
naja nekem is jobban tetszett volna karácsonykor, de hát ezt dobta a gép
asszem legalább a Normafához felmegyek a hétvégén max. gyűlölni fogom a sok ostoba turistát, akiknek PONT akkor PONT ott kell lennie
persze nem is az a gáz hogy télen esik a hó de karikor meg szilveszterkor jobban esett volna ha esett volna ezt jól megaszondtam szeretem a téli sportokat mennék én most hétvégén is a Mátrába de csövi vagyok nekem nincs kocsim igaz jobb mint a -10
részvétem
a fönöködet meg jó alaposan seggbe kéne rúgni
Sajnos ahol dolgozom ott a téligumi nem kell a kocsira a főnök szerint(de az összes családi kocsin vann nekik téli)én szoktam elvinni gumiztattni az összeset.Ma alig tudtam kiállni reggel a telepről,még szerencse,hogy az új 0-ás jó volt vagy vakmerő vagyok vagy munkanélküli
Hello megint
kövezzetek meg, de nem igazán értem, miért vagytok ennyire kibukva egy kis hó miatt tél van, ez a sora a dolgoknak egész télen nem is esett, legalábbis ami Budapest környékét illeti ráadásul ez még mindig jobb, mintha -10 fok lenne és még csak hógolyózni sem lehetne kidugni az orrunkat
én is motoroznék már, de ha hisztizek, nem lesz előbb meleg
inkább élveznétek
jaja pedog már elegem van a hóból hála istennek vakmerő
Csaó!Pénteken is szakadt nálatok,arrafelé jártam,de megusztam az utat(nyári gumi a teherautón)
Igen igen,de múlthét hétfőn is láthatott valaki,mert mentem vizsgáztatni a Vasgerebenbe,sokan elmebetegnek néztek mert akkor is szakadt a hó a sisakról nem az essőt törölgettem hanem a havat
helló erre is egész nap szakadt
Akkor hamarosan újra láthatjuk a kis zöldséget.
Jóestét hölgy(ek) urak!
Tegnap kész lett a forgalmim és már rendszámom is van,erre esik a hó
szia
csákó!
bt021 van a gépemen szerintem nagyon ok!
bár fogalmam sincs h mennyire tartós.
szevaaasz
örülök neki .
üdv mindenki
Helló! nekem Metzeler Racetec K2 van rajta betyár jó
csak is ajánlani tudom
Bár ebben nem hiszek, de ELVILEG vasárnapra mondanak megint havazást. Ha megmarad, vagy ha lesz megint, részemről rendben.
Sziasztok!

Idén cserés lesz első-hátsó gumi... Szeretném kérdezni, hogy kinek mi jött be, melyik guma illik legjobban a motorjainkhoz?
Nekem a gyári Bridgestone bt012-vel és bt014-el van tapasztalatom. A 012-t nagyon szerettem, hamar bemelegedett jól kontrollálható volt, 8000km-t ment el. A bt014 kanyarban ugyanolyan volt viszont függőleges helyzetben állandóan elforgott gázra, szóval ebben csalódtam....
Most mivel páros csere lesz nem szeretnék mellé fogni.
Akik játszanak Bridgestone BT016, Dunlop Qualifier RR, Pirelli Diablo Corsa III.
Ha kihagytam valakit vagy van valamelyikkel tapasztaltotok, azt megoszthatnátok velem... Köszi
Na annyira azért nem szeretem a havat, hogy szánkót húzkodjak. Sőt, valójában kifejezetten nem szeretem a havat...