Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen stilusu faragvanyaimra/szobraimra gondolsz?
Amugy raktam fel mar egy parat....
Én így gondolom. Te másképp. Ennyi.
Komolyan veszed a rutinpályát? Hiányosságokat tár fel? Meg alapvető kezelési dolgok? Hagyjad már, az egész jogsi egy vicc. Úgy küldtek rutinból vizsgázni a harmadik napon, hogy előtte való nap rámdőlt a 600-as Bandit. Forgalomban kétszer mentünk, de másodjára lefújta félidőnél, mert útközben elkezdett szakadni az eső. Aztán mondta az oktató, hogy akkor beír vizsgára. Csak lestem.
Ja és az egész jogsizás előtt kb. 5 km-t mentem egy 50-es Zündappal, ennyi közöm volt a motorokhoz.
Hy Béla! tennél fel képet a faragott munkáidról
biztos ekkora beavatkozást csakis narkózisba végeznek úgy érzem verseny üsző lesz belőle ki a szerelő . . hmmmmm
Miért volt ez hülye kérdés?!?!? Ha nézek egy motorversenyt ott általában az élmenőkön 4-5 kamera van, annyi különféle nézőponttal...
jól néznél ki szőke loknikkal
remélem a műtétet altatásban végezte a Doktor bácsi
ha készen lesz, nagyon szép és nagyon jóóó is lesz
imádom-szerelőőőőőő
hülye kérdésre hülye a válasz
Hogy kerülök én egy csajos versenybe?!?!
óóó szegény pára
Akár nézhet a Borsóra is, úgy elég különleges a kameraállás.
féllábú nagyon szarul nézett ki, de jövő hétre állítólag csudaszép lesz
szia na és,hogy van a tehén
téged ...
És merre nézne a kamera és mit venne?
nagyon szupi lenne
úgy várom már ezt a versenyt, mint a karácsonyt
Megpróbáljuk felaplikálni a kis kamerát a gépedre. Úgyis mi leszünk neked a Pit-crew.
huuuuuuuuuu
a héten már eszembe jutott, vajon hogyan lehetne a csajos versenyre egy kamerát szerelni a Tehénre
mennyire nagyon szééééép lenne visszanézni
Persze, nem tudjuk bizonyítani mert annál a sebességnél Robis kamerája lefittyedt mint a sicc...
én (állítólag) képtelen vagyok betartani a sebességhatárokat
de ezt szigorúan CSAK mások állítják ÉN SOSE tennék ilyet
Ne tévedj, Z ügynök is úgy szokott menni, hogy a hátsó ülésen, és a hátsó lábtartón nyomul...
na lam csak Borso te mit szoktal huncutkodni
hogy ti nem bírtok normálisan közlekedni
En a hatso ulesre szoktam ulni (ha ures)