Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy pár alkalommal volt, hogy mentünk és én 80-10-as utazónál felültem a tankra. Nem egy nagy trüváj, de sokkal kényelmesebb nekem, mint az ülésen ülni. A derekam és térdem nem zsibbad el. Ennyi.
Ezzel lehet megmutatni, hogy a Kawa anyagból van és nem rogyik össze a tartály a vezető súlyától, mint egy Ducatin.
most latom, hogy Knapetrol van szo
Na ez az...
Lattam mifelenk eleg sok magyar rendszamu moorost aki a tartalyon ulve vezetett......de miert? mutatvany akar lenni?
Az 1kerek, farolas, kirugatas az meg az(bar nem kozutra valo ) de mi van olyan nagy dolog abban, hogy a tartalyra ulnek ?
Azt hittem versenycsónakot készítessz.
Nem is értem miről beszélsz!? Télen megtanultam kézenállni a kormányon... Mindig fejlődni kell...
Ne mivel foglalkoztam ma
Ez meg a nagy forma, de ha kiszarad megkapja vegso alakjat, aztan ra a plexit, aztan 10perc melegittes(kenyersuto kemence ) es kesz az uj szelterelo
akkor jó
Nagymellényről szó sincs. És nem is ez volt a mondandóm lényege...
Ja, és Péter, ne ülj fel a tankra vezetés közben. Nem biztos, hogy ők úgy dijjazzák mint mi!
sebességkorlátozás, jobbkéz, táblák, index ... aki velem vizsgázott simán megbukott, pedig állítólag ő is vezetett már pár km-et
a "nagymellényt" meg úgy sem szeretik a vizsgabiztosok
Kreszből ( ez is vicc, 14 éve vezetek és Páv I.-em is van, nem értem miért kell kreszből vizsgáznom ) hibapont nélkül vizsgáztam. Tunk.

Közlekedek jó sok év óta, jó sok gyakorlattal. A rutinpályát komolyan is veszem, mert az alapvető kezelési dolgokra taníthat meg, vagy tárhat fel hiányosságokat. De a forgalom... hagyjuk már...
Én 28 órát vezettem forgalomba jah és z750-el
hiába azóta biztosan változott a vizsgarendszer, amióta én vizsgáztam. van ilyen
lehet, hogy te meg most a két szép szemedért fogsz jogsit kapni
Milyen lábam, milyen nyolcasnál? Mi az a láb? Mi az a nyolcas? Tréler? Te miről beszélsz?
hát bizony utánfutón kéne odavinned minden alkalommal a járgányt
csak aztán nehogy le tedd a lábad a nyolcasnál a végén még megbukol és fizethetsz egy CSOMÓÓÓÓ bambit
Ja igen, persze, annyit megyek én is...

Kérdezte az oktató, hogy saját motorral jövök? Mert akkor majd mindig megbeszéljük hol találkozunk... mind a három alkalommal...
10 a tanpálya, 10 a forgalomban de én akkor vezettem először motort az oktató meg is kérdezte, hogy BIZTOSAN akarom én ezt
kivételesen semmit nem számított, hogy szépen tudok nézni
6 óra az alapnak számít?
szívesen
csak felhívnám csöndben a figyelmed, hogy minden egyes elbukott vizsga, vagy halasztás egy kor bambit jelent az itt jelenlevőknek
űgyhogy HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
(még nekem is sikerült, alapóraszámból , szedd össze magad )
Jónapotjónapot!

Borsó! Köszönöm, megkaptam a mailt, a héten keresni fogom. A bigicsekében fel is szerelik, már úgy tudom kihozni ha odaviszem a gumit. Ezt már megbeszéltem velük. Meg le is mossák és le is szervizelik. Csak már lenne olyan idő. Jövő héten intézem az oktatót, tanuló áthelyezést stb. Elvileg szezon eleje felé már lesz jogsim is...
Miért pont Pom-Pom . ja és nem láttuk a csemmát szeretnénk levizitelni .
Na túl vagyok a kínain is így is úgy jutnak el sőt vissza is a saját lábukon jutnak kivétel ha altatott de az elég ritka tudom csak kekeckedek tudom én,hogy nem vagy az
Csovi!
Kellemes amerikai torzünnepet mindenkinek!