Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nah megyek én is az itthoni hőforráshoz.
Jaj még az asszonyért is kell menni
Jóéjszakát mindenkinek!
motoros szánnal?
Szasz! Veretés a hétvégén ,
tuti begurítottad a szekrény alá, és nem tudtad kiszedni
pedig az nem játék
hy koma
Háj! Mondjátok már meg PálfiBélának vmi elérhetőségét! Emilcím ,telószám ,szikratelegrács
Az enyém az adatlapomon van, oda jó volna ha elküldené Ő ,v aki tudja az elérhetőségét. Thx
majdan motorral már nem olyan soká holnap meló ma szemtelenkedés volt le akartam neked fotózni a szemet de a telómon fos a kamera
jó fej
üjeeeeeeeeeeeee
mikor? MIKOOOOR?
holnap
Ok!
Megigérem.Pont
majd meglessük a demjéni hőforrást .
fürdőőőőőő óóóóóó azt imádom az idén nem is voltam méd áztatni a stanyiclit
drága Panyo,
néha használj pár pontot (.), vesszőt (,), mert különben fél óra, mire megfejtjük, amit írsz
Köszönöm az elismerést
Remélem lessz rá mód,hogy majd meséljek van sok ilyen történet ami itt történt a cégnél A legjobb az volt kb 1 hónapja a főnök lánya elvitte a merivát hétvégére romániába vitt a boltjába árút,mert a yaris-át félti a széltől is!Az apja lelkére kötötte,hogy ne menjen 1 métert sem a kocsijával!csak áljon be este,na ez be is állt neki a létrának az meg a kocsira,pont a hátsóajtó tetejének élére! festék le és eléggé behorpadt ez tényleg egy balfasz gondolhatod,hogy mit szólt a lánya amikor hazajött!mindenki lemenekült az irodából
pffff
jelentem tökéletesen illesz a társaságba
itt mindenkinek ilyen remek történetei vannak
a barma
Ez egy jó cég.mármint ami a humort illeti amúgy dög unalom lenne minndíg van valami hülye!a legjobb balfasz kolegánk már kilépett azt nem tudja senki überelni majd mesélek mert éjfélig irogathatnám a hülyeségeit!(egy kocsit teljesen lenullázott,megkapta az enyimét azt is tönkretette,lejárt jogsival mászkált,nem állt meg a rendőrnek,üldözték,stb mér ha rá gondolok elkap a röhögés
el ne felejtsd
Nem találtam ki!
Ez a főnököm!,holnap lefényképezem a kocsiját mobillal!
Mondjuk az előzővel ment az árokban 100 métert és azzal volt az őzike is ,de az oszlop és a többi a meriváján látszik!
szerintem te ezt kitaláltad
de nagyon jó lett gratulálok ekkora hülye NEM létezhet
Teljesen igazad van egy gyökér!Én már csak röhögök rajta minnden nap csinál valamit hol a kulya ugrik az ölébe vezetés közben(mert sétáltatni visz kocsival )és 100 métert megy az árokban,hol egy szegény őzikét csap el(amit utána állatorvoshoz vitt a csomagtartóban!)múltkor felhív,hogy találkozzunk a városban,odaér a tükre leszkadva oldala végighuzva,és még megkérdezte,hogy ezzel mit lehet csinálni!alig bírtam ki röhögés nélkül kiderült,hogy egy kamiont akart leszorítani a 0-áson
poaaaah kuuuuul
jó lenne ilyen helyekre eljutni de asszem marad a Normafa. vagy valami jóóó kis fürdőőőő meleg víz, punnyadás, imadóóóóóóóm
vauuuuu . az tök penge lehet