Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Többi?! Milyen többi? Örülök, ha ezt nem kell visszaadni a banknak...
na egy kis felmelegedés jöhetne már tényleg semmi kedvem áprilisig várni az új futómű kipróbálásával
a többi majd márciusban jön
jóvanna, csak cukkollak
Nem akarok minden héten másik motort. Csak a Harley és valami supermoto került képbe. Ja és az MT-01... De más tényleg nem...
nem is a kék ződ foltok a hideg az tart inkább vissza ép hogy kilábaltam a kórból
ugyan menny máááá'
mi bajod lehet tőle max összevered magad és hétfőn tele leszel kék-zöld foltokkal n
nem sok semmi sok volt a meló és egyedül voltam mert a kollégám elutazott és pörögtem mint majom fa....n a stanyicli szerintem itthon punnyadás bár Zrider koma hívott Tiszacsegére cross-ozni hát nem tudom
Mi a helyzet a kórházban Hétvégi program
üdv
igen pár napja nem csacsogtunk nekem is elvonási tüneteim voltak
Nekem tetszik az összes!
a ketteske nagyon szép
Bocsánat,hogy bepofátlankodtam de sztem mindegy,hogy ZX vagy Z a Kawa az Kawa!
áááááá, pont most akartalak hiányolni
autóvezetéshez tök jó hogy motorozni mikor fogok, nem tudom
Egy kis nyálcsorgatós kép nektek!
szerinted miért írtam és miért nem itt mondtam
átküldöm a hotmail-re is

te minden héten másik motort szeretnél
nem fagytál össze a motoron ebben az időben kuttttya hideg volt, meg még a hó is még jó, hogy nem törted össze magad
Sziasztok
jóóóó kis kesztyűűűű.... használd egészséggel
Mit írtál különben?

A Harley egy nem tudom pontosn milyen típus, lowrider kategóriában volt díjazott asszem a tavalyi építő bajnokságon. Tuningolt cucc. Egyik barátom árulja, Harley-val foglalkozik, adja-veszi. Voltam bent nála délután a Kawa hiteléről újra beszélni, és az rtlklubosok akkor hozták vissza forgatásról... én meg elkértem. Persze csak vicceltem, a srác viszont mondta, hogy persze, nyugodtan... éppen kezdett szállingózni a hó... Kell egy ilyen motor... pfffuuuuuu
aaaaaaaaaaaaa mennyi baj van veled
motorosat jaja nagyon kényelmes, csak a telefon gombjait kicsit nehéz volt benne nyomkodni

milyen Harley es hogy bírtál rákeverdni
Emailt csak hétfőn nézek legközelebb.

Motoros kesztyű? Nem volt kényelmetlen vezetni benne?

Én pedig ma mentem egy Harley-val... pffujujjjujjjuuujjjjjj....
nyihahaha
küttem neked mailt

vettem új kesztyűűűűűut
abban vezettem haza
Lóbbat...
Lóestét
Én nem járkálnék közúton vágott slickkel, de ti tudjátok.
30/944-16-94
20/442-50-63