Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örülj neki, hogy már eljöttem anyumtól, a szomszédodból
no problem csak nyugalom, még messze a tavasz
Bor, jó ötlet, van még Tokajim. le is borítok egy pohárral.
Elnézést kérek.
Az úgy volt, hogy amikor a Lime.....
THx Robis.
Megnéztem nem rosszak.
te még nem láttál bepöccenve
(remélem Robis nem meséli el megint, mennyire rémisztő vagyok olyankor )
csak nehezen viselem az értetlenséget és főleg a türelmetlenséget én mááá öreg boszorkány vagyok, nem kell ugrálni előbb gondolkodik, és akkor nem kapkod ... megfontoltam halad

asszem tényleg öregszem minnyá kapok is egy pohár bort magamtól
te aztán bepöccentél . .
Megjött az Indian emlémás pólónk, amiben a Devils motorépítő kiállításon leszünk, Április közepén. Remélem minél többen kijöttök megnézni a drágaságainkat. Három Chief-et viszünk ki.
az csak én vagyok kicsit öreg
Kezdessz morci lenni, átmenjek egy pohár finom meleg cukros tejecskét inni?
Sry a válasz erre gomb véletlen kimaradt, az az üzenet meg komment írás közbe jött
Van egy fura nevű, ám viszonlag jó cucc. Tschul-nak hívják. nagyon gáz a neve, de megnéztem, jól nézki, van kawászöldeben is, és jónak tűnik a minősége.
http://www.motorosborruha.hu/k...
Ne higgy a német márkának, Pakisztánban készül mind, de az ottani cuccok nagyon jóminőségűek. Pl. pakisztánban készül az IICON is. Nekünk megvan a kapcsolat a gyárral.
a.) használd azt a megveszekedett "válasz erre" gombot
b.) mivel nem volt innen senkinek, menj és kérdezd meg a Pályamotorozás topikban
melyik része nehezen feldolgozható
Vagy lenne valami ötlet, hogy 130k alatt milyen kétrészes bőrruhát érdemes venni?
mi ez az ásítozás fiatal még az este
én is kibírom még vagy fél óráig
Azt én is tudom de úgy értem minőségileg megy egyéb szempontok szerint, hogy teljesít?
nem, komcsi egyszerre válaszoltunk
vicceskedünk, vicceskedünk
Nekem sose volt, de jókat hallottam róla.
talán a Pályamotorozás topikban többen tudnak segíteni. szerintem itt senkinek nincsen
eccere
aszem ruha
bőrruha, kesztyű