Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és milyen gyertyát érdemes beletenni
efektive gyertyahiba miatt max ottmaradsz az ut szelen, de azert jo cserelni max 2szezononkent....
monnyuk attol fugg ki mennyit megy .... en ugy 10 000 folott szoktam menni nyaranta....
Amugy meg leleptem a motoroshaverekhez
én meg olajat és olajszűrőt
vagyis azt se én, hanem a kedvenc szerelőbácsim
Nekem 30 valamennyi van benne én még csak olajat, olajszűrőt,és levegő szűrőt cseréltem
gyertyat azt lehet, es a levegoszurot nezd meg, azt nem biztos, hogy kell
Néhány kérdés szervizzel kapcsolatban:
2005, z750s, 13800km
olajat+szürőt cseréltem.
szükséges e szerintetek telooilt, gyertyát, légsz.,fékfolyadékot, ill. fagyállót cserélni?
Szinkront ellenőrizni?valami más amire oda kell figyelni?
teljesen
na hadd csak el mert ezert lencsevegre kaplak
tom de jól áll .
nem a mennyiseg, hanem a minoseg a lenyeg
te buggyant vagy
na ez a beszéd hova töltöd, ide felrakod óóó sebaj az nagyon jó lesz meg rólad is .
483 kép lett most próbálom a fiúknak feltölteni, de így is 5 zip-fájl lesz belőle nagyon sokat mozogtak, meg sajna sok lett a távoli kép
na majd ha együtt megyünk, jóóó sok készül rólatok is
Z komámék eltévedtek és ott kötöttek ki feléd remek fotó van több is vagy csak ennyi fért az időbe
már ezen én is elgondolkodtam és több az annál úgy sütött ma a nap alig láttam itt is rügyezett de gondolom le is fagyott
váááúúúúú hát ez tök románcosnak hangzik . lássuk a fotókat
Bakker, Szibériában laksz, hogy ennyi hó van nálatok? Én két éve nem láttam ennyi havat egyszerre. Nálunk megy a Nyitnikék és rügyezik az orgona, meg a mandula.
jól látod ...
Szoval csoveztel...
fotóztam, de csak a krosszozó srácokat jóóóó hideg volt, visszintesen esett a hó egy darabig, raktunk tüzet egy vashordóban, gyűjtöttünk fát ... nagyon jóóóó voooooolt
nocak előkerültél na volt fotózás,Duna party duma party az a rossz életű Zrider komám csak ki ment motorozni ma ez beteg
Szerintem cucc, de a kornyezet is hasonlo kell, hogy legyen