Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit Örülök,hogy segíthettem!
Azért dobj egy képet,hogy sikerült!
Jól néz ki
Gratula!Szép!
a saját lábukon kéne eljutniuk a műtőig odafelé még csak-csak sikerülne, de egy jóóó kis szaruhártya műtét után, fél szemmel, vajon szintén
és nem is vagyok beteg csak te gondolod, hogy mindig gonosz vagyok
no hogy lehet . csak nem beteg vagy be öltözök mint állat bizony mi lenne szegény betegekkel nélkülem
kivételesen nem állt szándékomban de most, hogy mondod mi vagy te, Pom-Pom
vegyél ám fel sálat, sapkát, mert egy kis kínai nem éri meg, hogy összeszedj valami betegséget a végén még nem tudnád nyomkodni a betegek szemét
itt még mindig esik a hó mérgembe megyek eszek egy kínait mármint kaját míg Borso ki nem forgatja a szavaimat
elég zsír 4az1be micron nyitott a dob aszem nekem is ez van
szééééép
Végre sikerült szerezni üléspúpot
Na szép napot illetve kellemes valentína napot mindenkinek
Na gyerekek! Megint nem vagyok józan :)
a lehet!
Látod, a többiek még alszanak
vagy lehet, hogy már mindenki a dolgát csinálja és csak én vagyok ilyen lusti
Szep napot Neked Borso
Jóóóóóó reggelt
nekem is én már alszom egy ideje
na akkor cakát
. .
nem tudlak követni most már nagyi nem doki milyen kesztyű na hagy lásuk csak . női betegség a párom is "képtelen voltam ellenállni" na ez is ismerős én meg azt hittem fát hasogatsz meg minden . biztos kihagyom az idő is fos meg belém költözött valami rontás gyengélkedek
nemiiiiiiiis olyantat vettem
Na majd holnap megnézem azt a dominás fűzős csizmát.
olyan vagy, mint a nagymamám ennyi kérdést
a kesztyű még nem az enyém, apumat szeretném megfűzni egy kis szponzorációra a csizma meg nem motoros, hanem csajos . kisebbfajta cipőmániában szenvedek , képtelen voltam ellenállni
emeletes ház, de a konvektor jóóó hamar meleget csinál , imádom!
te is kihagyod a motorozást a hétvégén, igaz?
de legalább vannak én mindig örülök a motoros cuccoknak használd egészséggel csinálj róluk képet és muti milyeneket vettél,mennyit költöttél és hogy van a drága mivel fűtöttél be,kertesbe laksz ja itt szakad
igen igen
kapsz finom meleg teácskát