Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jónapot.
Szevasztok
Pitju: Van egy eladó Z1000 hátsó telóm 6000km-rel.
Jónapot. Nincs ezen mit utánajárni. Vannak ennél sokkal durvább átverések és lehúzások...
Én egy Sopronit. Addigis nézzétek meg Ezt itt!
Lehet nem érdekel senkit, de leírom, mert még eszembe jutott a témával kapcsolatban:
Ez a kereskedés ráadásul úgy árulja a motorjait, hogy beleírják a szervíz könybe, hogy CSAK ott vásárolt olajjal... stb. hajlandóak megcsinálni a kötelező szervízeket. Ami megint csak jogtalan. Ha valakit érint a probléma, az ne hagyja magát átverni, nem sokba kerül utánajárni a dolognak...
egészségedre
én megittam egy pohár száraz fehéret, most kezdek kiengedni végre
Na én is lassan kinyitok egy Tokajit és csúnyán beborozok.
joéjt[O20
na cakát szép álmokat...
én álltalába 6000-nél csere
Teloval (rugó v. oil) jáccot már vki?
Kissé gyengusz
Mi is le szoktuk dobni hatezrenként az olajat.
A hagyományos gyertyát drótkefével és ronggyal, az Iridiumost sehogy.
Én anno a GSX-be vettem Iridiumost és sokkal jobban vette a lapot, simább volt az alapjárat. Illetve ha olajjal meg nem köpi a gép (Azért a Z-k még csak nem olyan kopottak...) akkor az Iridium majd kétszer annyi km-t elmegy. Mellesleg 7-8000-Ft körül szoktam venni a 4db-os NGK Ir. szettet az ebay-en.
alapesetben sehogy, az már gáz ha tisztítani kell!
Ki az aki elmegy 12e-et egy olajjal?
Szerintem a gyári teljesen ok (kár költeni iridiumos és egyébb csodadolgokra.)
Az öreg gépembe olyat raktam,semmivel se lett jobb.
Cicus, hogyan kell gyertyát tisztítani?
Bocsihoppá... Motorolajcserét csak 12000km-enként ír Tehát minden olajcserénél légszűrőcsere.
Ja és gyertya cserét nem ír még 36000-nél sem, csak 6000-enként tisztítást, hézagellenőrzést.
Akkor úgy
-légszűrő minden második olajcserénél csere tehát 12000km
-hűtőfolyadék kétévente csere.
Ha minden igaz, akkor:
-fékfolyadék 24,000 km után, vagy 2 év
-telóolaj szintén
-gyertya 12,000 km-nél vagy ha irridiumos, akkor 16,000 km
-légszűrőt minden olajcserénél levegővel kifújni, ha már látható rajta, hogy koszos, akkor újat venni
-szinkron 24,000-nél van
-fagyálló: ha nem volt megbontva a rendszer, akkor annak nem szabadna megfagynia. max. egy ellenőrzést neki

Ha valamit rosszul tudtam, akkor javítsatok.
25e
a tehénbe menni km van